Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    JAKUB JASKÓLSKI

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    MAGDALENA CZAPLIK

  • Wynik:

    16:3 (4:0, 7:2, 5:1)

  • Data:

    07.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    MICHAŁ ŻAK, MARCIN MAJTA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:24 EQ

Pluta Adrian

2:0 09:30 EQ

Marczak Szymon Bednarek Bartosz

3:0 13:22 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

4:0 19:13 EQ

Marczak Szymon Latusek Artur

4:1 23:45 EQ

Kozłowska Natalia

5:1 27:51 EQ

Nalbach Wiktor

6:1 28:17 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

7:1 29:59 EQ

Kuleta Kamil Lubczyk Mikołaj

8:1 32:48 EQ

Marczak Szymon Strzelec Karol

9:1 33:42 EQ

Nalbach Wiktor Kosmęda Michał

10:1 38:31 EQ

Marczak Szymon

10:2 39:02 EQ

Kozłowska Natalia Wójcik Patrycja

11:2 39:13 EQ

Gądzik Igor Bulas Konrad

12:2 43:01 EQ

Bulas Konrad Kosmęda Michał

13:2 47:20 EQ

Bednarek Bartosz Gądzik Igor

14:2 48:10 EQ

Kosmęda Michał Kowalczyk Krystian

14:3 57:26 EQ

Zięba Lena

15:3 58:41 EQ

Marczak Szymon Rzepka Jakub

16:3 59:07 EQ

Kosmęda Michał Nalbach Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
59:51 Kosmęda Michał KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kirstein Igor 50:00 2 0 2 0
2 Bensz Dawid 10:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Latusek Artur 0 1 1 0
8 Strzelec Karol 0 1 1 0
66 Marczak Szymon 5 0 5 0
45 Bednarek Bartosz 1 1 2 0
40 Rzepka Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 1 1 0
31 Gądzik Igor 1 1 2 0
21 Bulas Konrad 1 3 4 0
51 Kosmęda Michał 4 2 6 2
90 Nalbach Wiktor 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Szyłak Artur 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 0 0 0 0
44 Pol Mateusz 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 1 1 0
61 Kuleta Kamil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
6 Dzik Kamil 0 0 0 0
67 Pluta Adrian 1 0 1 0
55 Cichy Paweł 0 0 0 0
7 Skoczylas Jakub 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 59:51 16 0 16 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 2 0 2 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 1 1 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
4 Zięba Lena 1 0 1 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0