Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    2:5 (0:1, 0:1, 2:3)

  • Data:

    30.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:40

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Damian Czudowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:07 EQ

Garncarczyk Igor Popławski Stanisław

0:2 39:09 EQ

Tyński Amadeusz

0:3 42:20 EQ

Szyszka Michał Borlik Damian

0:4 43:19 EQ

Popławski Stanisław

1:4 51:08 EQ

Jankowska Jadwiga Hachuła Lena

1:5 57:48 EQ

Kołodziej II Adam

2:5 58:43 EQ

Figiel Magdalena Krzywoń Maria

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:11 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
45:10 Palion Antonina Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Przeszkadzanie
46:09 - Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
55:26 Pawlok Joanna Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Król Filip 40:00 4 0 4 0
33 Szpakiewicz Karolina 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
75 Bulas Laura 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 2
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 2
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 1 1 0
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 43:58 0 0 0 0
39 Kowalczyk Maksym. 16:02 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 2
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 0 1 0
14 Garncarczyk Igor 1 0 1 0
15 Popławski Stanisław 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 1 0 1 0
40 Grobara Jakub 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Konenc Michał 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
82 Borlik Damian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0