Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    3:9 (1:2, 1:4, 1:3)

  • Data:

    04.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:25

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Jarosław Syrek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:50 EQ

Tomsia Julia Kozłowska Natalia

0:2 05:26 EQ

Kozłowska Natalia

1:2 19:20 EQ

Kucharski Franciszek

1:3 22:50 +1

Kozłowska Natalia

2:3 24:40 EQ

Chodubski Paweł

2:4 27:08 EQ

Zięba Lena Tomsia Julia

2:5 27:18 EQ

Kozłowska Natalia

2:6 31:45 +1

Zięba Lena Kozłowska Natalia

2:7 41:37 EQ

Chorzępa Weronika Kozłowska Natalia

2:8 49:32 EQ

Zięba Lena

3:8 55:53 EQ

Chodubski Paweł Kucharski Franciszek

3:9 56:58 EQ

Kozłowska Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:53 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:23 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:33 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:00 Kozłowska Natalia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Trzymanie

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Standzina Alex 32:42 4 0 4 0
1 Matuła Karol 27:18 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 1 1 2 0
10 Chodubski Paweł 2 0 2 2
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0
19 Stępień Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 27:18 2 0 2 0
52 Słoka Tobiasz 32:42 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 3 0 3 0
5 Chorzępa Weronika 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 4 3 7 2
20 Błach Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 1 1 2 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Kamińska Maja 0 0 0 0