Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    SŁAMA MARCIN

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    DYBAŚ ŁUKASZ

  • Wynik:

    2:8 (0:1, 1:3, 1:4)

  • Data:

    23.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    CHRAPEK KLAUDIA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:10 EQ

Garncarczyk Igor Kołodziej II Adam

0:2 21:27 EQ

Szyszka Michał Litwa Dominik

0:3 26:13 EQ

Tyński Amadeusz Borlik Damian

1:3 35:35 EQ

Chodubski Paweł

1:4 36:51 EQ

Tyński Amadeusz Rutkowski Oskar

1:5 44:09 EQ

Tyński Amadeusz Grobara Jakub

2:5 47:15 +1

Nowak Wojciech

2:6 49:45 EQ

Tyński Amadeusz

2:7 54:18 EQ

Borlik Damian Garncarczyk Igor

2:8 59:12 -1

Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
38:57 Hławiczka Hubert KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:57 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:38 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:21 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:21 Garncarczyk Igor KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:59 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:59 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:59 Popławski Stanisław KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 35:22 3 0 3 0
1 Matuła Karol 24:38 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 2
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 2
27 Nowak Wojciech 1 0 1 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stępień Karol 0 0 0 0
20 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 0
15 Olek Adam 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 40:00 1 0 1 0
39 Kowalczyk Maksym. 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
12 Rutkowski Oskar 0 1 1 6
19 Kołodziej II Adam 0 1 1 0
14 Garncarczyk Igor 1 1 2 2
15 Popławski Stanisław 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 5 0 5 0
40 Grobara Jakub 0 1 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
82 Borlik Damian 1 1 2 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 1 1 0