Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Wynik:

    3:11 (1:3, 0:4, 2:4)

  • Data:

    21.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:35

  • Sędzia główny:

    Michał Żak, Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:00 EQ

Kućmierz Oliwier Jasicki Gabriel

1:1 04:06 EQ

Figiel Magdalena

1:2 07:11 EQ

Brzezowski Igor Jasicki Gabriel, Kućmierz Oliwier

1:3 18:00 EQ

Słomnicki Daniel

1:4 23:12 EQ

Nakoneczny Michał Michalik Mateusz

1:5 27:29 +1

Brzezowski Igor

1:6 30:46 +1

Kućmierz Oliwier Brzezowski Igor, Nowak Kuba

1:7 37:26 EQ

Jasicki Gabriel Brzezowski Igor

1:8 42:17 +1

Nowak Kuba Kućmierz Oliwier

2:8 45:52 EQ

Jankowska Jadwiga

3:8 46:30 +1

Bulas Laura Jankowska Jadwiga

3:9 55:33 EQ

Nakoneczny Michał

3:10 57:21 EQ

Brzezowski Igor

3:11 58:42 EQ

Michalik Mateusz Nakoneczny Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:41 Jankowska Jadwiga Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:18 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
29:17 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:35 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
45:57 Jasicki Gabriel UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szpakiewicz Karolina 29:50 7 0 7 0
39 Król Filip 30:10 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
75 Bulas Laura 1 0 1 4
29 Jankowska Jadwiga 1 1 2 2
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
92 Zyguła Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 29:50 0 0 0 0
35 Kobiela Alicja 30:10 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 3 2 5 0
7 Jasicki Gabriel 1 2 3 2
9 Nowak Kuba 1 1 2 0
5 Kućmierz Oliwier 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Zapała Julian 0 0 0 0
26 Rech Wojciech 0 0 0 0
87 Nakoneczny Michał 2 1 3 0
15 Nowak Cyprian 0 0 0 0
19 Michalik Mateusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Lubański Przemysław 0 0 0 0
8 Hołda Szymon 0 0 0 0
21 Bajer Kamil 0 0 0 0
64 Pytel Łukasz 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Stelmach Rafał 0 0 0 0
11 Witkowski Jakub 0 0 0 0
12 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
78 Słomnicki Daniel 1 0 1 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0