Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (PLHK)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (PLHK):

    Tomasz Marznica

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

  • Data:

    2017-02-25

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    20:52

  • Lodowisko:

    Jantor

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura , Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 24:47 R

Bodus Katarzyna Bigos Marta, Berecka Aleksandra

0:2 25:26 -1

Kasprzycka Katarzyna

1:2 52:06 +1

Gawlik Julia Pirogowicz Patrycja

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:03 Orawska Joanna MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Wysoki kij
09:35 Czarnecka Ewelina MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:07 Gawlik Julia MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Uderzenie kijem
22:33 Bodus Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Rzucenie na bandę
25:09 Rykaczewska Joanna GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Gra ciałem - kobiety
31:29 Nowak Małgorzata GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Wysoki kij
48:49 Gawlik Julia MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Zahaczenie
51:01 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:56 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Uderzenie kijem

Składy

MUKS Naprzód Janów (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Sass Martyna 58:50 2 0 2 0
50 Fijoł Katarzyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Pelic Klaudia 0 0 0 0
85 Kosakowska Sandra 0 0 0 0
19 Gawlik Julia 1 0 1 4
16 Czarnecka Ewelina 0 0 0 2
21 Orawska Joanna 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 0
9 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
15 Dreinert Anna 0 0 0 0
99 Pirogowicz Patrycja 0 1 1 0
20 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Grzemska Zofia 0 0 0 0
71 Daniel Paulina 0 0 0 0
28 Cieślińska Katarzyna 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 1 0 1 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
98 Tokarska Renata 0 0 0 0
81 Bigos Marta 0 1 1 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 2
77 Rykaczewska Joanna 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
22 Nowak Małgorzata 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 0 0 0
13 Berecka Aleksandra 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
55 Bodus Katarzyna 1 0 1 2
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
1.7