Informacje
  • Gospodarze:

    KH Dębica (ŻS)

  • Trener KH Dębica (ŻS):

    Michał Wiktor, Krzysztof Rockowski

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    1:16 (0:10, 0:3, 1:3)

  • Data:

    12.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Dariusz Giełbaga, Jerzy Gorzynik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:26 EQ

Ziober Adrian Wanat Aleksander, Kot Radosław

0:2 00:45 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz

0:3 02:41 EQ

Ćwiek Przemysław

0:4 03:19 EQ

Ziober Adrian Ćwiek Przemysław

0:5 09:53 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

0:6 13:07 EQ

Tondryk Jakub Płatacz Paweł

0:7 15:37 EQ

Ziober Adrian

0:8 15:56 EQ

Tondryk Jakub

0:9 17:04 EQ

Połącarz Jan

0:10 19:01 EQ

Płatacz Piotr

0:11 34:15 EQ

Staniecko Mateusz Ziober Adrian

0:12 36:53 EQ

Paul Oliwier Ziober Adrian

0:13 37:02 EQ

Wanat Aleksander Kot Radosław

0:14 46:38 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

0:15 50:40 EQ

Połącarz Jan Ćwiek Przemysław

0:16 56:36 -1

Staniecko Mateusz Ziober Adrian

1:16 57:42 +1

Buszek Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:06 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Uderzenie kijem
21:56 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
23:22 Maniak Roksana KH Dębica (ŻS) 2 Uderzenie kijem
27:10 Czernecki Piotr KH Dębica (ŻS) 2 Podcięcie
44:05 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kolanem
45:50 Połącarz Jan UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Przeszkadzanie
47:46 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:46 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 10 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:46 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 10 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

KH Dębica (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bojarski Cyryl 20:00 8 8 0 100
2 Bryt Tymoteusz 31:21 44 31 13 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
14 Maniak Roksana 0 0 0 2
7 Ciszek Karol 0 0 0 0
15 Cebula Julian 0 0 0 0
9 Bujak Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Sajdak Konrad 0 0 0 0
6 Pado Dariusz 0 0 0 0
18 Kuta Julia 0 0 0 0
20 Niedzielski Mateusz 0 0 0 0
3 Bobulski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Czuluk Maciej 0 0 0 0
24 Łasko Łukasz 0 0 0 0
29 Czernecki Piotr 0 0 0 2
27 Buszek Karol 1 0 1 0
19 Klauda Tymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kołtunik Seweryn 0 0 0 0
8 Kuzel Eryk 0 0 0 0
21 Pizoń Bruno 0 0 0 0
25 Rokita Antoni 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 29:39 16 16 0 100
9 Bik Nataniel 40:00 11 11 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 2 2 4 2
99 Ćwiek Przemysław 1 2 3 0
20 Wanat Aleksander 1 1 2 0
37 Kot Radosław 0 2 2 0
7 Ziober Adrian 5 3 8 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 2
6 Płatacz Paweł 0 1 1 0
92 Połącarz Jan 2 0 2 2
53 Płatacz Piotr 2 0 2 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 1 0 1 0
11 Tondryk Jakub 2 0 2 24
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0