Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    11:3 (3:1, 3:0, 5:2)

  • Data:

    20.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Sebastian Iwaniak, Zachariasz Kadela

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:57 EQ

Tondryk Jakub Paul Oliwier, Żyła Justyna

2:0 10:30 EQ

Wanat Aleksander Ćwiek Przemysław

2:1 17:01 EQ

Hajda Igor

3:1 19:10 EQ

Ziober Adrian

4:1 27:52 EQ

Płatacz Piotr Połącarz Jan

5:1 31:10 EQ

Ćwiek Przemysław Wiśniowski Mateusz, Płatacz Piotr

6:1 38:24 +1

Paul Oliwier Staniecko Mateusz

6:2 40:23 EQ

Hudziak Filip Hajda Igor

6:3 40:38 EQ

Wójcik Maciej Olszewska Magdalena

7:3 49:10 +1

Paul Oliwier Tondryk Jakub

8:3 50:49 EQ

Ćwiek Przemysław

9:3 54:36 EQ

Kożuch Franciszek Wiśniowski Mateusz, Płatacz Piotr

10:3 58:05 EQ

Płatacz Piotr Połącarz Jan

11:3 58:30 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:19 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kolanem
01:38 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
01:38 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
23:25 Isztok Nikola MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:19 Isztok Nikola MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:03 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Trzymanie
42:44 Hajda Igor MKS Cracovia (ŻS) 2 Zahaczenie
43:55 Kot Radosław UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
45:54 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Uderzenie kijem
45:54 Pabis Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Uderzenie kijem
47:16 Tytar Mykhaylo MKS Cracovia (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 59:22 1 0 1 0
9 Bik Nataniel 00:38 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 2 2 2
99 Ćwiek Przemysław 2 1 3 0
20 Wanat Aleksander 1 0 1 0
37 Kot Radosław 0 0 0 2
7 Ziober Adrian 2 0 2 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 2 2 0
53 Płatacz Piotr 2 2 4 2
17 Wiśniowski Mateusz 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Furman Karol 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 1 0 1 0
55 Paul Oliwier 2 1 3 0
11 Tondryk Jakub 1 1 2 0
5 Żyła Justyna 0 1 1 0

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Hudziak Alicja 60:00 11 0 11 0
1 Trubchyk Uladzislau 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Isztok Nikola 0 0 0 4
24 Tytar Mykhaylo 0 0 0 2
12 Parcz Jakub 0 0 0 0
19 Hajda Igor 1 1 2 2
23 Hudziak Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kurek Maciej 0 0 0 2
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
6 Olszewska Magdalena 0 1 1 0
7 Firek Amelia 0 0 0 0
13 Pabis Maciej 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 0
11 Rentel Adrian 0 0 0 0
21 Wójcik Maciej 1 0 1 0
25 Łasocha Mateusz 0 0 0 0
9 Zhmvidov Yahor 0 0 0 0