Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS):

    Skokan Marcel

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    8:6 (4:1, 2:1, 2:4)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:10

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Janusz Węgrzyniak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:31 EQ

Wanat Aleksander

1:1 08:12 EQ

Wsół Gabriel Piątek Adrian

2:1 10:45 EQ

Antolak Igor Kopytko Filip

3:1 11:47 EQ

Kopytko Filip Antolak Igor, Piątek Adrian

4:1 17:02 EQ

Rusnak Maksymilian

5:1 32:58 EQ

Wsół Gabriel Zubek Patryk

5:2 35:46 EQ

Paul Oliwier

6:2 37:53 EQ

Michalski Stanisław Wsół Gabriel

6:3 41:30 +1

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

7:3 44:46 EQ

Kopytko Filip Antolak Igor

8:3 45:06 EQ

Zubek Patryk Michalski Stanisław

8:4 52:54 EQ

Żyła Justyna

8:5 56:18 EQ

Ćwiek Przemysław Staniecko Mateusz

8:6 57:36 EQ

Ziober Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:01 Wsół Gabriel MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:39 Błach Jan MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Zahaczenie
27:55 Błach Jan MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:50 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Wysoki kij
58:15 Zubek Patryk MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Brynczka Bartosz 32:58 1 0 1 0
1 Parszywka Jakub 24:38 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Budzyk Bartłomiej 0 0 0 0
10 Węglarczyk Wiktor 0 0 0 0
18 Antolak Igor 1 2 3 0
15 Piątek Adrian 0 2 2 0
6 Kopytko Filip 2 1 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 1 1 2 2
12 Rusnak Szymon 0 0 0 0
77 Wsół Gabriel 2 1 3 2
20 Zaręba Maxymilian 0 0 0 0
19 Michalski Stanisław 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stanek Iwo 0 0 0 0
22 Gach Kamil 0 0 0 0
5 Rusnak Maksymilian 1 0 1 0
9 Błach Jan 0 0 0 4
11 Jastrzębski Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Głowa Maksymilian 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 40:00 6 0 6 0
9 Bik Nataniel 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 2 2 0
99 Ćwiek Przemysław 1 0 1 0
20 Wanat Aleksander 1 0 1 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 1 0 1 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 1 0 1 0