Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Goście:

    UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

  • Trener UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS):

    Adrian Chabior

  • Wynik:

    3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

  • Data:

    21.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Jacek Szutta, Sebastian Iwaniak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:56 EQ

Majerczyk Tomasz Zygmunt Franciszek

1:1 20:59 EQ

Langner Aleksandra

2:1 36:08 -1

Ćwiek Przemysław Kot Radosław

3:1 52:00 +1

Żyła Justyna Paul Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:42 Bober Dominik UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
18:22 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
18:22 Połącarz Jan UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:29 Połącarz Jan UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Trzymanie
22:52 Bober Dominik UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Uderzenie kijem
26:36 Bober Dominik UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Wysoki kij
35:00 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:29 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kolanem
50:03 Sobczak Michał UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 60:00 1 0 1 0
9 Bik Nataniel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 2
99 Ćwiek Przemysław 1 0 1 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 1 1 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 4
53 Płatacz Piotr 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 1 0 1 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 1 1 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 2
5 Żyła Justyna 1 0 1 0

UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 60:00 3 0 3 0
37 Polański Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 2
5 Bober Dominik 0 0 0 6
17 Zygmunt Franciszek 0 1 1 0
79 Ptaszek Tomasz 0 0 0 0
91 Majerczyk Tomasz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
14 Nosal Emilia 0 0 0 0
8 Machał Mateusz 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
95 Zieja Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Baut Bartosz 0 0 0 0
15 Wszołek Oskar 0 0 0 0
65 Makuch Paweł 0 0 0 0