Informacje
  • Gospodarze:

    KH Warsaw Capitals

  • Trener KH Warsaw Capitals :

    Popielarz Paweł

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Oliwa

  • Trener GKS Stoczniowiec Oliwa:

    Michałkiewicz Michał

  • Wynik:

    8:3 (1:1, 4:0, 3:2)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:10

  • Godzina zakończenia:

    21:30

  • Sędzia główny:

    Podlas Paweł

  • Sędzia liniowy:

    Meszyński Paweł, Millati Kajetan

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:27 EQ

Gorshkov Mikhail Grzesik Jarosław

1:1 06:54 EQ

Kuklis Tomasz Szwed Paweł

2:1 27:17 EQ

Denskevich Arseni Witkowski Maksym.

3:1 30:16 +2

Iwański Marek Gorshkov Mikhail

4:1 33:53 EQ

Zakharchenko Artem Solon Rafał

5:1 35:34 EQ

Gorshkov Mikhail Komorski Wojciech

6:1 43:36 EQ

Kozłowski Piotr Popielarz Paweł

6:2 44:17 EQ

Murawski Kacper Szwed Paweł, Małachowski Ireneusz

6:3 48:45 EQ

Szwed Paweł Kuklis Tomasz

7:3 58:49 EQ

Rybarczyk Jarosław Kosobucki Jakub

8:3 59:26 EQ

Gorshkov Mikhail Solon Rafał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:15 Dzięgiel Paweł GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Wysoki kij
13:56 Grzesik Jarosław KH Warsaw Capitals 2 Zahaczenie
28:39 Ruszkowski Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:32 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
37:53 Małachowski Ireneusz GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:18 Iwański Marek KH Warsaw Capitals 2 Zahaczenie
50:19 Komorski Wojciech KH Warsaw Capitals 2 Zahaczenie
55:07 Dzięgiel Paweł GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:24 Młynarczyk Maciej KH Warsaw Capitals 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Warsaw Capitals

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
89 Brennek Filip 40:00 1 0 1 0
39 Kantsevich Aliaksandr 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rybarczyk Jarosław 1 0 1 0
45 Grzesik Jarosław 0 1 1 2
55 Zakharchenko Artem 1 0 1 0
47 Solon Rafał 0 2 2 0
46 Iwański Marek 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Kuczbajski Grzegorz 0 0 0 0
28 Młynarczyk Maciej 0 0 0 2
12 Gorshkov Mikhail 3 1 4 0
51 Szot Michał 0 0 0 0
5 Komorski Wojciech 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Denskevich Arseni 1 0 1 0
77 Witkowski Maksym. 0 1 1 0
88 Nogalski Mariusz 0 0 0 0
20 Tsitok Maksim 0 0 0 0
68 Vecher Ilya 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Jagieło Marceli 0 0 0 0
74 Popielarz Paweł 0 1 1 0
10 Kosobucki Jakub 0 1 1 0
34 Kozłowski Piotr 1 0 1 0
87 Mścisławski Fryderyk 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Oliwa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
80 Strupinski Aliaksandr 40:00 5 0 5 0
1 Tomczyk Igor 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ruszkowski Michał 0 0 0 2
18 Paruszewski Szymon 0 0 0 2
10 Mindak Maciej 0 0 0 0
8 Michałkiewicz Michał 0 0 0 0
22 Małachowski Ireneusz 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
6 Dzięgiel Paweł 0 0 0 4
5 Szwed Paweł 1 2 3 0
17 Kuklis Tomasz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Munch Jakub 0 0 0 0
3 Murawski Kacper 1 0 1 0
65 Grajewski Paweł 0 0 0 0