Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Oliwa

  • Trener GKS Stoczniowiec Oliwa:

    Michał Michałkiewicz

  • Goście:

    BKS Bydgoszcz

  • Trener BKS Bydgoszcz:

    Adam Witkowski

  • Wynik:

    7:5 (1:2, 4:1, 2:2)

  • Data:

    06.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:50

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:27 EQ

Gerlipp Kamil

0:2 09:20 +1

Pronobis Patryk Sokół Rafał

1:2 19:38 EQ

Zalewski Kamil

2:2 24:39 EQ

Bruliński Arkadiusz

2:3 29:43 EQ

Sokół Rafał Gawara Patryk

3:3 30:32 EQ

Shcherbakov Dmytro Paruszewski Szymon

4:3 33:48 EQ

Mindak Maciej Szwed Paweł

5:3 36:32 EQ

Shcherbakov Dmytro Munch Jakub

6:3 43:56 -1

Shcherbakov Dmytro Paruszewski Szymon

7:3 48:14 EQ

Sochacki Michał Piaszczyński Łukasz

7:4 50:09 EQ

Gawara Patryk

7:5 52:09 EQ

Sokół Rafał Gawara Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:10 Gawara Patryk BKS Bydgoszcz 2 Zahaczenie
09:01 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:06 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:06 - BKS Bydgoszcz 2 Kara mniejsza techniczna
17:32 Bujak Maciej BKS Bydgoszcz 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:48 Tomczyk Remigiusz BKS Bydgoszcz 2 Zahaczenie
23:30 Grajewski Paweł GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
23:40 Bujak Maciej BKS Bydgoszcz 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:11 Bujak Maciej BKS Bydgoszcz 2 Trzymanie
26:11 Bujak Maciej BKS Bydgoszcz 10 Kara za niesportowe zachowanie
27:15 Tomczyk Remigiusz BKS Bydgoszcz 10 Kara za niesportowe zachowanie
37:39 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 4 Wysoki kij
41:59 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
54:27 Pronobis Patryk BKS Bydgoszcz 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:27 Bujak Maciej BKS Bydgoszcz 2 Atak kolanem
56:01 Bruliński Arkadiusz GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zahaczenie
58:02 Murawski Kacper GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Oliwa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Tomczyk Igor 40:00 19 16 3 84
0 Zaręba Przemysław 20:00 3 1 2 33

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Bruliński Arkadiusz 1 0 1 2
18 Paruszewski Szymon 0 2 2 0
13 Grajewski Paweł 0 0 0 2
15 Shcherbakov Dmytro 3 0 3 2
11 Piaszczyński Łukasz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zalewski Kamil 1 0 1 0
70 Munch Jakub 0 1 1 2
17 Kuklis Tomasz 0 0 0 0
8 Michałkiewicz Michał 0 0 0 6
24 Małachowski Ireneusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sochacki Michał 1 0 1 0
5 Szwed Paweł 0 1 1 0
21 Murawski Kacper 0 0 0 2
10 Mindak Maciej 1 0 1 0

BKS Bydgoszcz

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Kaźmierczak Grzeg. 00:00 0 0 0 0
99 Kowalski Kamil 60:00 45 38 7 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Konieczka Marcin 0 0 0 0
55 Tomczyk Remigiusz 0 0 0 12
79 Sokół Rafał 2 1 3 0
77 Pronobis Patryk 1 0 1 2
11 Gawara Patryk 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Bujak Maciej 0 0 0 18
71 Gościński Cezary 0 0 0 0
89 Gerlipp Kamil 1 0 1 0
69 Witkowski Adam 0 0 0 0