Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

  • Trener UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS):

    Adrian Chabior

  • Wynik:

    4:6 (4:1, 0:3, 0:2)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:40

  • Sędzia główny:

    Konrad Siemek, Krzysztof Zawiłowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:49 EQ

Makuch Paweł Wszołek Oskar

1:1 06:08 EQ

Hudziak Filip Rentel Adrian

2:1 08:58 EQ

Gumiński Szymon

3:1 09:35 EQ

Hudziak Filip

4:1 13:38 -1

Gumiński Szymon Hudziak Filip

4:2 25:10 EQ

Zygmunt Franciszek Makuch Paweł

4:3 33:21 EQ

Zieja Zuzanna Klimczak Wiktor

4:4 39:05 EQ

Majerczyk Tomasz

4:5 46:36 EQ

Bober Dominik

4:6 59:50 EN

Majerczyk Tomasz Ptaszek Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:52 - MKS Cracovia (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:17 Hudziak Filip MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:11 Hudziak Filip MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:17 Majerczyk Tomasz UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:28 Gumiński Szymon MKS Cracovia (ŻS) 2 Atak łokciem

Składy

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Hudziak Alicja 59:40 5 0 5 0
22 Trubchyk Uladzislau 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 0
24 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
21 Wójcik Maciej 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 2 0 2 2
23 Hudziak Filip 2 1 3 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
4 Kurek Maciej 0 0 0 0
12 Parcz Jakub 0 0 0 0
19 Hajda Igor 0 0 0 0
13 Pabis Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Łasocha Mateusz 0 0 0 0
20 Kania Mateusz 0 0 0 0
17 Rentel Adrian 0 1 1 0
9 Zhmvidov Yahor 0 0 0 0
11 Hyla Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Sarapultsev Yehor 0 0 0 0

UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 40:00 0 0 0 0
37 Polański Bartosz 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 0
5 Bober Dominik 1 0 1 0
17 Zygmunt Franciszek 1 0 1 0
79 Ptaszek Tomasz 0 1 1 0
91 Majerczyk Tomasz 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
14 Nosal Emilia 0 0 0 0
8 Machał Mateusz 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 1 1 0
95 Zieja Zuzanna 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Potok Jakub 0 0 0 0
7 Baut Bartosz 0 0 0 0
15 Wszołek Oskar 0 1 1 0
65 Makuch Paweł 1 1 2 0