Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

  • Trener UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS):

    Adrian Chabior

  • Wynik:

    1:9 (1:3, 0:4, 0:2)

  • Data:

    05.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:45

  • Sędzia główny:

    Hubert Paszkiewicz, Grzegorz Niemczyk

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:55 EQ

Majerczyk Tomasz

1:1 12:17 EQ

Izdebski Jakub Bąk Miłosz

1:2 12:30 EQ

Makuch Paweł

1:3 18:33 EQ

Majerczyk Tomasz

1:4 26:11 EQ

Majerczyk Tomasz Zygmunt Franciszek

1:5 32:33 EQ

Machał Mateusz

1:6 38:07 EQ

Makuch Maksym

1:7 38:36 EQ

Ptaszek Tomasz

1:8 42:18 EQ

Zieja Zuzanna

1:9 53:21 EQ

Ptaszek Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:54 Nosal Emilia UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:39 - UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:42 Majerczyk Tomasz UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:42 Marczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Marczak Karol 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
51 Serwatko Jakub 0 0 0 0
71 Wolanin Oliwier 0 0 0 0
10 Izdebski Jakub 1 0 1 0
19 Klucznik Szymon 0 0 0 0
97 Bąk Miłosz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobolewski Mikołaj 0 0 0 0
87 Marczak Bartosz 0 0 0 2
14 Samborski Leon 0 0 0 0
13 Orzechowski Arkad. 0 0 0 0
67 Kulikowski Kajetan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Haduch Emil 0 0 0 0
91 Robel Piotr 0 0 0 0
21 Suchecki Alan 0 0 0 0
95 Ząbkiewicz Jan 0 0 0 0

UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 30:00 1 0 1 0
37 Polański Bartosz 30:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 0
5 Bober Dominik 0 0 0 0
17 Zygmunt Franciszek 0 1 1 0
79 Ptaszek Tomasz 2 0 2 0
91 Majerczyk Tomasz 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 1 0 1 0
14 Nosal Emilia 0 0 0 2
8 Machał Mateusz 1 0 1 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
95 Zieja Zuzanna 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Potok Jakub 0 0 0 0
7 Baut Bartosz 0 0 0 0
15 Wszołek Oskar 0 0 0 0
85 Makuch Paweł 1 0 1 0