Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    1:6 (1:2, 0:1, 0:3)

  • Data:

    27.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Sędzia główny:

    Daniel Darosz, Adam Witek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:50 EQ

Tondryk Jakub

1:1 05:11 EQ

Orzechowski Arkad. Ząbkiewicz Jan

1:2 13:59 EQ

Płatacz Piotr

1:3 35:21 +1

Tondryk Jakub Ziober Adrian

1:4 48:35 EQ

Wanat Aleksander Ziober Adrian

1:5 53:45 EQ

Płatacz Piotr Wanat Aleksander, Wiśniowski Mateusz

1:6 58:08 -1

Ziober Adrian Płatacz Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:41 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:41 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
33:54 Orzechowski Arkad. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:54 Wojnar Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
33:54 Wojnar Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
41:37 Płatacz Paweł UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Opóźnianie gry
46:43 Wolanin Oliwier UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Zahaczenie
47:47 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Przeszkadzanie
51:34 Bąk Miłosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Zahaczenie
55:12 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zahaczenie
56:44 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Opóźnianie gry

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Marczak Karol 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marczak Bartosz 0 0 0 0
71 Wolanin Oliwier 0 0 0 2
97 Bąk Miłosz 0 0 0 2
96 Klucznik Szymon 0 0 0 0
67 Kulikowski Kajetan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Wojnar Adrian 0 0 0 12
21 Serwatko Jakub 0 0 0 0
14 Samborski Leon 0 0 0 0
13 Orzechowski Arkad. 1 0 1 2
95 Ząbkiewicz Jan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Haduch Emil 0 0 0 0
10 Izdebski Jakub 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 60:00 1 0 1 0
9 Bik Nataniel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 6
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 1 1 2 0
11 Tondryk Jakub 2 0 2 2
7 Ziober Adrian 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 2
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 2 1 3 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Furman Karol 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0