Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Piecha Robert

  • Wynik:

    2:21 (0:8, 2:6, 0:7)

  • Data:

    22.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    12:45

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek, Konrad Siemek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:59 EQ

Płatacz Piotr Staniecko Mateusz, Tondryk Jakub

0:2 05:30 EQ

Ziober Adrian

0:3 06:17 EQ

Kot Radosław

0:4 09:55 -1

Noworyta Antoni Staniecko Mateusz

0:5 12:10 +1

Kot Radosław Staniecko Mateusz

0:6 14:38 EQ

Ziober Adrian

0:7 16:37 EQ

Tondryk Jakub Staniecko Mateusz

0:8 17:37 EQ

Ćwiek Przemysław

0:9 21:12 EQ

Tondryk Jakub

0:10 24:16 EQ

Ziober Adrian

0:11 26:32 EQ

Ćwiek Przemysław

0:12 30:36 EQ

Kot Radosław

1:12 32:51 EQ

Isztok Nikola Tytar Mykhaylo

1:13 34:18 EQ

Ziober Adrian Tondryk Jakub

2:13 37:42 EQ

Hajda Igor Łasocha Mateusz

2:14 39:03 EQ

Staniecko Mateusz

2:15 45:45 EQ

Tondryk Jakub Płatacz Piotr, Staniecko Mateusz

2:16 46:47 EQ

Kot Radosław

2:17 51:02 EQ

Staniecko Mateusz

2:18 53:14 EQ

Ziober Adrian

2:19 54:09 EQ

Paul Oliwier Ziober Adrian, Ćwiek Przemysław

2:20 57:23 EQ

Płatacz Piotr Ziober Adrian

2:21 59:51 EQ

Kot Radosław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:49 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:03 - UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:03 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Trzymanie
32:04 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:04 Wiśniowski Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:59 Hudziak Filip MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:51 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:51 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Hudziak Alicja 20:00 8 0 8 0
22 Łuszczek-Bień Dorian 40:00 13 0 13 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Tytar Mykhaylo 0 1 1 0
17 Isztok Nikola 1 0 1 0
23 Hudziak Filip 0 0 0 2
16 Solarz Kordian 0 0 0 0
20 Łasocha Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kurek Maciej 0 0 0 6
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
21 Wójcik Maciej 0 0 0 0
19 Hajda Igor 1 0 1 0
13 Pabis Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Ganew Karol 0 0 0 0
11 Rentel Adrian 0 0 0 0
24 Parcz Jakub 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 30:36 0 0 0 0
9 Bik Nataniel 29:24 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 2 5 7 0
99 Ćwiek Przemysław 2 1 3 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 5 0 5 0
7 Ziober Adrian 5 2 7 10

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Tondryk Jakub 3 2 5 2
55 Paul Oliwier 1 0 1 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0
50 Noworyta Antoni 1 0 1 0
53 Płatacz Piotr 2 1 3 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0