Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    KH Dębica (ŻS)

  • Trener KH Dębica (ŻS):

    Arkadiusz Burnat

  • Wynik:

    4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

  • Data:

    20.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Sędzia główny:

    Adam Witek, Hubert Paszkiewicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:30 EQ

Izdebski Jakub Orzechowski Arkad.

2:0 16:55 EQ

Izdebski Jakub Wolanin Oliwier

3:0 36:35 EQ

Wolanin Oliwier Wojnar Adrian

3:1 37:20 EQ

Kołtunik Seweryn Łasko Łukasz

4:1 57:51 EQ

Suchecki Alan Wojnar Adrian, Izdebski Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
33:14 Orzechowski Arkad. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:42 Niedzielski Mateusz KH Dębica (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:20 Kuta Julia KH Dębica (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:05 Marczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Marczak Karol 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Bąk Miłosz 0 0 0 0
51 Sobolewski Mikołaj 0 0 0 0
14 Samborski Leon 0 0 0 0
96 Klucznik Szymon 0 0 0 0
95 Ząbkiewicz Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Wojnar Adrian 0 2 2 0
71 Wolanin Oliwier 1 1 2 0
10 Izdebski Jakub 2 1 3 0
13 Orzechowski Arkad. 0 1 1 2
67 Kulikowski Kajetan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Marczak Bartosz 0 0 0 2
91 Serwatko Jakub 0 0 0 0
19 Robel Piotr 0 0 0 0
21 Suchecki Alan 1 0 1 0
8 Haduch Emil 0 0 0 0

KH Dębica (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Bojarski Cyryl 29:30 2 0 2 0
1 Bryt Tymoteusz 30:30 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
7 Pado Dariusz 0 0 0 0
14 Cebula Julian 0 0 0 0
10 Bujak Krzysztof 0 0 0 0
24 Ciszek Karol 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kołtunik Seweryn 1 0 1 0
16 Czuluk Maciej 0 0 0 0
9 Klauda Tymon 0 0 0 0
6 Kuzel Eryk 0 0 0 0
12 Łasko Łukasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pizoń Bruno 0 0 0 0
8 Bobulski Łukasz 0 0 0 0
17 Kuta Julia 0 0 0 2
5 Niedzielski Mateusz 0 0 0 2
3 Czernecki Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Buszek Karol 0 0 0 0