Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (JM)

  • Trener ŁKH Łódź (JM):

    Yury Ziankou

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    2:9 (0:3, 1:2, 1:4)

  • Data:

    25.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:00

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Piotr Podlas

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:57 EQ

Golik Mateusz Kańczewski Konrad

0:2 06:34 EQ

Mularczyk Jakub

0:3 13:23 EQ

Maćkowski Szymon Kańczewski Konrad, Schafer Eryk

0:4 20:35 +1

Wiwatowski Kamil Kańczewski Konrad, Kańczewski Konrad

0:5 22:36 EQ

Błotnicki Mateusz Laskowski Adam

1:5 29:07 EQ

Kozak Demian Laptinov Nikita

2:5 45:26 EQ

Tsyran Ivan

2:6 53:19 EQ

Błotnicki Mateusz Laskowski Adam, Lupanov Fedor

2:7 56:26 EQ

Gołębiewski Michał Kowalski Adam, Krzymowski Radosław

2:8 59:37 +1

Golik Mateusz

2:9 59:43 EQ

Mularczyk Jakub Wiwatowski Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:12 Laptinov Nikita ŁKH Łódź (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
03:56 Tsyran Ivan ŁKH Łódź (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
03:56 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:56 Laptinov Nikita ŁKH Łódź (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:56 Kurnicki Oliwier MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:06 Tsyran Ivan ŁKH Łódź (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:25 Olszewski Patryk ŁKH Łódź (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:27 Łuczak Miłosz ŁKH Łódź (JM) 2 Atak kolanem
44:27 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
49:44 Kowalski Bartosz ŁKH Łódź (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:53 Tsyran Ivan ŁKH Łódź (JM) 2 Atak kolanem

Składy

ŁKH Łódź (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
61 Klysh Danylo 20:00 4 0 4 0
85 Walkowiak Paweł 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Laptinov Nikita 0 1 1 4
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 2
15 Łuczak Miłosz 0 0 0 2
19 Węgrzynowski Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Matuszewski Antoni 0 0 0 0
14 Tsyran Ivan 1 0 1 6
16 Olszewski Patryk 0 0 0 2
75 Kozak Demian 1 0 1 0
82 Moruha Kostiantyn 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Kasianchuk Kiril 0 0 0 0
91 Cieślak Dominik 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Lisewski Maksymilian 60:00 8 6 2 75
51 Mądraszewski Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 3 3 2
17 Schafer Eryk 0 1 1 2
10 Wiwatowski Kamil 1 0 1 0
58 Maćkowski Szymon 1 0 1 0
29 Golik Mateusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kurnicki Oliwier 0 0 0 2
73 Mularczyk Jakub 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Błotnicki Mateusz 2 0 2 0
11 Kowalski Adam 0 1 1 0
81 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0
16 Laskowski Adam 0 2 2 0
14 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Lupanov Fedor 0 1 1 0
7 Krzymowski Radosław 0 1 1 0
87 Wiwatowski Michał 0 1 1 0
69 Gołębiewski Michał 1 0 1 0