Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (JM)

  • Trener ŁKH Łódź (JM):

    Yury Ziankou

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM):

    Paweł Zwociński

  • Wynik:

    5:2 (2:2, 1:0, 2:0)

  • Data:

    23.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Tomasz Kurowski, Paweł Tarkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:45 EQ

Kowalski Bartosz Tsyran Ivan

2:0 11:57 EQ

Kasianchuk Kiril Kozak Demian

2:1 13:14 EQ

Sadzyński Igor

2:2 14:59 EQ

Trzebiatowski Wiktor Ziniak Michał

3:2 33:20 EQ

Laptinov Nikita Cieślak Dominik

4:2 47:39 EQ

Tsyran Ivan

5:2 49:42 -1

Laptinov Nikita

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:26 Olszewski Patryk ŁKH Łódź (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
16:51 Kowalski Bartosz ŁKH Łódź (JM) 2 Przeszkadzanie
23:23 Łuczak Miłosz ŁKH Łódź (JM) 2 Przeszkadzanie
35:27 Trzebiatowski Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:37 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:01 Tsyran Ivan ŁKH Łódź (JM) 2 Przeszkadzanie
50:54 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:38 Bielecki Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Uderzenie kijem
56:15 Wenz Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM) 2 Opóźnianie gry

Składy

ŁKH Łódź (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
61 Klysh Danylo 60:00 2 0 2 0
85 Walkowiak Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Laptinov Nikita 2 0 2 0
13 Kowalski Bartosz 1 0 1 2
15 Łuczak Miłosz 0 0 0 2
19 Węgrzynowski Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Matuszewski Antoni 0 0 0 0
14 Tsyran Ivan 1 1 2 2
16 Olszewski Patryk 0 0 0 2
75 Kozak Demian 0 1 1 0
82 Moruha Kostiantyn 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Kasianchuk Kiril 1 0 1 0
91 Cieślak Dominik 0 1 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 60:00 5 0 5 0
82 Voitsenka Daniil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wenz Wiktor 0 0 0 2
13 Bielecki Jakub 0 0 0 2
18 Ziniak Michał 0 1 1 0
50 Trzebiatowski Wiktor 1 0 1 2
11 Dawid Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
5 Piwowarski Karol 0 0 0 4
7 Dembek Konrad 0 0 0 0
21 Sadzyński Igor 1 0 1 0
22 Chrostowski Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kęska Nikodem 0 0 0 0