Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JM):

    Adam Żogała

  • Wynik:

    5:1 (3:0, 2:1, 0:0)

  • Data:

    24.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Darosz, Grzegorz Niemczyk

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:20 EQ

Skopiński Piotr Orzechowski Radosł.

2:0 14:55 EQ

Skopiński Piotr Dulęba Marcin, Sudyka Jakub

3:0 19:14 EQ

Pisula Paweł Dulęba Marcin, Starościak Michał

3:1 28:05 -1

Kovalchuk Mykhailo

4:1 34:49 EQ

Starościak Michał

5:1 37:06 EQ

Dulęba Marcin Radwański Aleks, Pisula Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:38 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:21 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:20 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kolanem
09:48 Klimczyk Mateusz UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Przeszkadzanie
15:02 Żółkiewicz Dawid UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:58 Wiszyński Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Uderzenie kijem
21:30 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Wysoki kij
24:30 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:25 - UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:55 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:47 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:51 Koczera Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Wysoki kij
51:04 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Zahaczenie
53:45 - UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:07 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:40 Kovalchuk Mykhailo UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:40 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0
31 Wiszyński Filip 60:00 23 22 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0
79 Rocki Kacper 0 0 0 0
16 Dulęba Marcin 1 2 3 2
9 Pisula Paweł 1 1 2 0
92 Radwański Aleks 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Koczera Mateusz 0 0 0 2
8 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
5 Skopiński Piotr 2 0 2 0
88 Sudyka Jakub 0 1 1 0
29 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Starościak Michał 1 1 2 4
18 Orzechowski Radosł. 0 1 1 0
20 Łańko Oliwier 0 0 0 0
97 Górniak Karol 0 0 0 0
4 Burczyk Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Kaczkowski Gabriel 60:00 32 27 5 84
33 Gąsior Adrian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 4
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 2
28 Wilk Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 4
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
17 Baida Danylo 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Czapelskyi Andrei 0 0 0 0
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 4
13 Wróbel Damian 0 0 0 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Witek Filip 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 2
36 Kovalchuk Mykhailo 1 0 1 2
90 Nikolaevich Ihor 0 0 0 0