Informacje
  • Gospodarze:

    KH Dębica (ŻS)

  • Trener KH Dębica (ŻS):

    Arkadiusz Burnat

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS):

    Marcel Skokan

  • Wynik:

    0:7 (0:4, 0:3, 0:0)

  • Data:

    14.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kloc

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Giełbaga, Oskar Kuczek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:07 EQ

Piątek Adrian

0:2 12:42 EQ

Pachowicz Jonasz

0:3 19:05 EQ

Warzycki Piotr Jastrzębski Kacper

0:4 19:26 EQ

Zaręba Maxymilian Piątek Adrian

0:5 22:39 EQ

Rusnak Szymon Michalski Stanisław

0:6 33:15 +1

Michalski Stanisław

0:7 36:08 +1

Zaręba Maxymilian Pachowicz Jonasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:11 Ciszek Karol KH Dębica (ŻS) 2 Zahaczenie
15:34 Pachowicz Jonasz MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:43 Piątek Adrian MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:08 Buszek Karol KH Dębica (ŻS) 2 Zahaczenie
34:14 Kuzel Eryk KH Dębica (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Dębica (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bojarski Cyryl 40:00 17 14 3 82
2 Bryt Tymoteusz 20:00 16 12 4 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
14 Maniak Roksana 0 0 0 0
18 Ciszek Karol 0 0 0 2
16 Cebula Julian 0 0 0 0
12 Bujak Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Sajdak Konrad 0 0 0 0
4 Pado Dariusz 0 0 0 0
11 Kuta Julia 0 0 0 0
19 Niedzielski Mateusz 0 0 0 0
7 Bobulski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Czuluk Maciej 0 0 0 0
6 Łasko Łukasz 0 0 0 0
21 Czernecki Piotr 0 0 0 0
10 Buszek Karol 0 0 0 2
9 Klauda Tymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kołtunik Seweryn 0 0 0 0
26 Kuzel Eryk 0 0 0 2
25 Pizoń Bruno 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Parszywka Jakub 60:00 15 15 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Węglarczyk Wiktor 0 0 0 0
7 Budzyk Bartłomiej 0 0 0 0
16 Pachowicz Jonasz 1 1 2 2
20 Zaręba Maxymilian 2 0 2 0
15 Piątek Adrian 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stanek Iwo 0 0 0 0
14 Skiba Kacper 0 0 0 0
11 Jastrzębski Kacper 0 1 1 0
19 Michalski Stanisław 1 1 2 0
5 Rusnak Szymon 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Głowa Maksymilian 0 0 0 0
3 Warzycki Piotr 1 0 1 0
8 Kalata Karol 0 0 0 0