Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS):

    Marcel Skokan

  • Goście:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    9:3 (3:1, 1:0, 5:2)

  • Data:

    15.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    12:50

  • Sędzia główny:

    Janusz Wegrzyniak, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:08 EQ

Kopytko Filip

1:1 07:40 EQ

Hudziak Filip

2:1 13:02 EQ

Pachowicz Jonasz

3:1 13:55 EQ

Zaręba Maxymilian Antolak Igor, Kopytko Filip

4:1 31:59 +1

Kopytko Filip Stanek Iwo

5:1 43:29 EQ

Błach Jan Zubek Patryk

6:1 47:30 EQ

Błach Jan Głowa Maksymilian, Zubek Patryk

7:1 48:31 EQ

Piątek Adrian Michalski Stanisław

7:2 57:02 EQ

Gumiński Szymon

8:2 58:24 EQ

Kopytko Filip

8:3 58:51 EQ

Gumiński Szymon

9:3 59:02 EQ

Zubek Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:00 Warzycki Piotr MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Przeszkadzanie
09:25 Pabis Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Zahaczenie
09:49 Isztok Nikola MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:47 Hudziak Filip MKS Cracovia (ŻS) 2 Przeszkadzanie
38:36 Piątek Adrian MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Parszywka Jakub 30:09 1 0 1 0
2 Brynczka Bartosz 29:51 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Budzyk Bartłomiej 0 0 0 0
10 Węglarczyk Wiktor 0 0 0 0
16 Pachowicz Jonasz 1 0 1 0
9 Błach Jan 2 0 2 0
15 Piątek Adrian 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 1 2 3 0
4 Fryźlewicz Adrian 0 0 0 0
6 Kopytko Filip 3 1 4 0
20 Zaręba Maxymilian 1 0 1 0
18 Antolak Igor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stanek Iwo 0 1 1 0
12 Rusnak Szymon 0 0 0 0
17 Głowa Maksymilian 0 1 1 0
3 Warzycki Piotr 0 0 0 2
14 Skiba Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Michalski Stanisław 0 1 1 0
22 Gach Kamil 0 0 0 0

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Hudziak Alicja 60:00 9 0 9 0
3 Łuszczek-Bień Dorian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
17 Isztok Nikola 0 0 0 2
23 Hudziak Filip 1 0 1 2
15 Gumiński Szymon 2 0 2 0
20 Łasocha Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kurek Maciej 0 0 0 0
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
21 Wójcik Maciej 0 0 0 0
19 Hajda Igor 0 0 0 0
13 Pabis Maciej 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 0
11 Rentel Adrian 0 0 0 0