Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    11:2 (4:1, 1:1, 6:0)

  • Data:

    18.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Sędzia główny:

    Michał Majkut, Marian Witek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:53 +2

Hajda Igor

1:1 05:33 -1

Ziober Adrian

2:1 06:47 EQ

Staniecko Mateusz Wiśniowski Mateusz

3:1 09:22 +1

Ćwiek Przemysław Połącarz Jan

4:1 19:24 EQ

Kot Radosław Staniecko Mateusz, Tondryk Jakub

4:2 23:08 -1

Pabis Maciej Hajda Igor

5:2 34:54 EQ

Wanat Aleksander Płatacz Piotr

6:2 40:34 EQ

Staniecko Mateusz Ziober Adrian

7:2 43:23 EQ

Staniecko Mateusz Tondryk Jakub

8:2 46:13 EQ

Kot Radosław Ćwiek Przemysław

9:2 46:38 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław

10:2 53:22 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław

11:2 59:13 EQ

Ziober Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:39 Hajda Igor MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
03:25 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:01 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
07:17 Kożuch Franciszek UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:40 Hudziak Filip MKS Cracovia (ŻS) 2 Zahaczenie
10:06 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Atak kolanem
21:14 Olszewska Magdalena MKS Cracovia (ŻS) 2 Zahaczenie
24:24 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Trzymanie
37:12 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Przeszkadzanie
47:27 Wiśniowski Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Trzymanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 3 1 4 0
99 Ćwiek Przemysław 1 1 2 0
20 Wanat Aleksander 1 0 1 0
37 Kot Radosław 2 2 4 0
7 Ziober Adrian 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 1 1 0
53 Płatacz Piotr 0 1 1 4
17 Wiśniowski Mateusz 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 2 2 2
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 2

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Hudziak Alicja 00:00 0 0 0 0
3 Firek Kamil 60:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Isztok Nikola 0 0 0 0
24 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
12 Parcz Jakub 0 0 0 0
19 Hajda Igor 1 1 2 2
13 Pabis Maciej 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
4 Kurek Maciej 0 0 0 4
16 Olszewska Magdalena 0 0 0 2
23 Hudziak Filip 0 0 0 2
25 Łasocha Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 0
14 Sarapultsev Yehor 0 0 0 0
10 Rentel Adrian 0 0 0 0