Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS):

    Marcel Skokan

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    7:2 (3:1, 2:1, 2:0)

  • Data:

    25.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Oskar Guzda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:56 EQ

Warzycki Piotr Kopytko Filip

1:1 15:59 EQ

Ziober Adrian

2:1 17:39 +1

Zubek Patryk

3:1 19:11 EQ

Piątek Adrian

4:1 25:51 EQ

Kopytko Filip

4:2 26:47 EQ

Wanat Aleksander Ziober Adrian

5:2 30:29 EQ

Sroka Marcin Piątek Adrian

6:2 55:00 -1

Piątek Adrian Błach Jan

7:2 59:17 EQ

Zubek Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:44 Ćwiek Przemysław UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:08 Ćwiek Przemysław UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Uderzenie kijem
51:08 Zubek Patryk MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Zahaczenie
51:55 Węglarczyk Wiktor MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:08 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:27 - MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Brynczka Bartosz 30:29 2 0 2 0
1 Parszywka Jakub 29:31 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Budzyk Bartłomiej 0 0 0 0
21 Stanek Iwo 0 0 0 0
15 Piątek Adrian 2 1 3 0
9 Błach Jan 0 1 1 0
13 Sroka Marcin 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 2 0 2 2
17 Głowa Maksymilian 0 0 0 0
6 Kopytko Filip 1 1 2 2
20 Zaręba Maxymilian 0 0 0 0
18 Antolak Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Węglarczyk Wiktor 0 0 0 2
22 Gach Kamil 0 0 0 0
16 Pachowicz Jonasz 0 0 0 0
3 Warzycki Piotr 1 0 1 0
14 Skiba Kacper 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 60:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 4
20 Wanat Aleksander 1 0 1 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
6 Płatacz Piotr 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
56 Paul Oliwier 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0