Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Goście:

    UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

  • Trener UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS):

    Adrian Chabior

  • Wynik:

    4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

  • Data:

    06.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Sebastian Iwaniak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:49 EQ

Machał Mateusz

0:2 08:30 +1

Ptaszek Tomasz Zygmunt Franciszek

1:2 30:16 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

2:2 30:46 EQ

Ćwiek Przemysław Staniecko Mateusz

3:2 45:09 EQ

Ziober Adrian Wanat Aleksander

4:2 53:37 EQ

Ćwiek Przemysław Ziober Adrian, Staniecko Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:08 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Uderzenie kijem
19:12 Tondryk Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
20:42 Zygmunt Franciszek UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Uderzenie kijem
25:48 Sobczak Michał UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Zahaczenie
31:43 - UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:56 Nosal Emilia UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Zahaczenie
49:20 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:20 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 60:00 2 0 2 0
9 Bik Nataniel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 3 3 0
99 Ćwiek Przemysław 2 0 2 0
35 Wanat Aleksander 0 1 1 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 2 1 3 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 2
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Zajas Jakub 0 0 0 0

UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 60:00 4 0 4 0
37 Polański Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 2
5 Bober Dominik 0 0 0 0
20 Zygmunt Franciszek 0 1 1 2
79 Ptaszek Tomasz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
14 Nosal Emilia 0 0 0 2
8 Machał Mateusz 1 0 1 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
95 Zieja Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Makuch Paweł 0 0 0 0