Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

  • Wynik:

    11:2 (4:0, 2:1, 5:1)

  • Data:

    06.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:11 EQ

Pańko-D. Tomir Hetzer Alexander, Karpiński Stanisław

2:0 07:49 +1

Mielniczuk Julian Rakowski Marcel, Kaczyński Wiktor

3:0 12:42 EQ

Karpiński Stanisław Hetzer Alexander, Panasewicz Julian

4:0 15:34 +1

Panasewicz Julian Karpiński Stanisław, Hetzer Alexander

4:1 20:36 EQ

Krzywdziński Filip Wronkowski Jakub

5:1 26:15 EQ

Panasewicz Julian

6:1 37:59 EQ

Karpiński Stanisław Panasewicz Julian

7:1 42:25 EQ

Jarząbkiewicz Szym. Sosnowski Alan

8:1 45:06 EQ

Panasewicz Julian

9:1 45:19 EQ

Panasewicz Julian

10:1 55:27 EQ

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

11:1 57:32 +1

Hetzer Alexander Karpiński Stanisław, Panasewicz Julian

11:2 59:29 EQ

Fraszko Artur

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:20 Wronkowski Jakub MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:40 Dłużewski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:13 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zahaczenie
14:13 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
17:16 Stalimierski Kornel MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:13 Kaczyński Nikodem MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:39 Wiącek Mateusz MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Uderzenie kijem
50:28 Bania Miłosz MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:42 Jaworski Viktor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Simiński Stanisław 30:27 1 0 1 0
1 Nawrot Wojciech 29:33 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-D. Tomir 1 0 1 0
5 Hetzer Alexander 1 4 5 0
24 Panasewicz Julian 5 3 8 0
20 Karpiński Stanisław 2 3 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
15 Dłużewski Borys 0 0 0 2
12 Sosnowski Alan 0 1 1 0
21 Jarząbkiewicz Szym. 1 0 1 0
8 Sosnowski Aleks 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0
9 Kaczyński Wiktor 0 1 1 0
23 Rakowski Marcel 0 1 1 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 60:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 2
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 2
88 Fraszko Artur 1 0 1 12
66 Bania Miłosz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 0 0 0 0
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
15 Wronkowski Jakub 0 1 1 2
12 Krzywdziński Filip 1 0 1 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 2