Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Błażowski Robert

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Fraszko Robert

  • Wynik:

    19:0 (6:0, 6:0, 7:0)

  • Data:

    05.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:20

  • Godzina zakończenia:

    21:05

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Wiktor Wenz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:38 +1

Panasewicz Julian

2:0 07:37 EQ

Panasewicz Julian

3:0 08:47 EQ

Sosnowski Alan Sosnowski Aleks, Jaczuk Grzegorz

4:0 10:40 EQ

Karpiński Stanisław Panasewicz Julian

5:0 12:36 -1

Rakowski Marcel Mielniczuk Julian

6:0 16:27 EQ

Jarząbkiewicz Szym. Sosnowski Aleks

7:0 20:42 EQ

Panasewicz Julian Karpiński Stanisław

8:0 25:16 EQ

Jarząbkiewicz Szym.

9:0 28:29 +1

Kowalski Aleksander Dłużewski Borys, Hetzer Alexander

10:0 28:44 EQ

Sosnowski Aleks Kaczyński Wiktor

11:0 31:50 EQ

Karpiński Stanisław Panasewicz Julian

12:0 33:19 EQ

Jarząbkiewicz Szym. Kaczyński Wiktor

13:0 42:41 EQ

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian

14:0 43:07 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian

15:0 47:42 EQ

Rakowski Marcel

16:0 53:08 EQ

Karpiński Stanisław Mielniczuk Julian, Dłużewski Borys

17:0 53:46 EQ

Panasewicz Julian

18:0 56:32 EQ

Panasewicz Julian

19:0 59:29 EQ

Kaczyński Wiktor Dłużewski Borys

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:31 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
03:13 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zahaczenie
12:16 Dłużewski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:38 Bania Miłosz MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zahaczenie
25:53 Dłużewski Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Trzymanie
26:33 Piotrowski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Simiński Stanisław 30:15 0 0 0 0
2 Szczepkowski Antoni 29:45 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Pańko-D. Tomir 0 0 0 0
5 Hetzer Alexander 1 1 2 0
24 Panasewicz Julian 5 3 8 0
20 Karpiński Stanisław 3 1 4 0
17 Kowalski Aleksander 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dłużewski Borys 0 3 3 4
12 Sosnowski Alan 1 0 1 0
21 Jarząbkiewicz Szym. 3 0 3 0
8 Sosnowski Aleks 1 2 3 0
10 Gromadzki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaczyński Wiktor 2 2 4 0
23 Rakowski Marcel 2 0 2 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0
22 Mielniczuk Julian 0 3 3 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 60:00 19 0 19 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 0
88 Fraszko Artur 0 0 0 4
66 Bania Miłosz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 0 0 0 2
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
15 Wronkowski Jakub 0 0 0 0
12 Krzywdziński Filip 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 0