Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Wynik:

    10:1 (3:1, 7:0, 0:0)

  • Data:

    17.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Marek Syniawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:14 EQ

Kowalczyk Oliwier

2:0 10:20 EQ

Tkaczow Ruslan Krzesłowski Igor, Wiktorski Tymoteusz

3:0 13:40 EQ

Mitukiewicz Krzysztof Kowalczyk Oliwier

3:1 17:57 -1

Piotrowski Karol

4:1 21:35 EQ

Tkaczow Ruslan

5:1 23:19 EQ

Kowalczyk Oliwier Krompasky Radomir

6:1 23:31 EQ

Kowalczyk Oliwier

7:1 25:49 -1

Tkaczow Ruslan Krzesłowski Igor

8:1 31:13 EQ

Kowalczyk Oliwier

9:1 38:15 EQ

Kowalczyk Oliwier Wiktorski Tymoteusz

10:1 38:40 EQ

Wiktorski Tymoteusz Tkaczow Ruslan, Krzesłowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:08 Pudeł Szymon ŁKH Łódź (ŻM) 2 Podcięcie
09:33 Tarazewicz Cezary MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Podcięcie
17:02 Wilczewski Flavio MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Podcięcie
24:07 Mitukiewicz Krzysztof ŁKH Łódź (ŻM) 2 Zahaczenie
28:54 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Wysoki kij
39:30 Mitukiewicz Krzysztof ŁKH Łódź (ŻM) 2 Podcięcie

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Prencel Wojciech 60:00 22 21 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Mitukiewicz Krzysztof 1 0 1 4
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 0
99 Przybycin Walter 0 0 0 0
38 Krompasky Radomir 0 1 1 0
20 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Pudeł Szymon 0 0 0 2
11 Hauk Mateusz 0 0 0 0
22 Wiktorski Tymoteusz 1 2 3 0
84 Krzesłowski Igor 0 3 3 0
15 Tkaczow Ruslan 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kowalczyk Oliwier 5 1 6 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 60:00 45 35 10 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Piotrowski Karol 1 0 1 0
99 Pavalanski Mikhail 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 0
12 Krzywdziński Filip 0 0 0 0
15 Wronkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Wit Aleksander 0 0 0 0
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 2
25 Kurlit Marek 0 0 0 2
21 Fraszko Artur 0 0 0 0
66 Bania Miłosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wilczewski Flavio 0 0 0 2
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 0
31 Kozioł Mateusz 0 0 0 0
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0