Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    0:12 (0:3, 0:3, 0:6)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:35 EQ

Stankiewicz Blanka Mitukiewicz Barbara

0:2 15:09 EQ

Stanisławski Kacper

0:3 16:41 EQ

Stankiewicz Blanka

0:4 27:43 EQ

Łakomski Hubert Mitukiewicz Barbara

0:5 30:32 EQ

Jesionkowski Aleks. Kowalewski Juliusz

0:6 35:22 EQ

Miłaczewski Paweł Stanisławski Kacper

0:7 52:56 EQ

Miłaczewski Paweł

0:8 53:08 EN

Stankiewicz Emilia

0:9 53:28 EN

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Emilia, Stanisławski Kacper

0:10 56:32 EN

Kowalewski Juliusz Jesionkowski Aleks.

0:11 58:19 EN

Ola Alan

0:12 58:43 EN

Celmer Marcelina Więckowski Alan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:02 Stanisławski Kacper ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:48 Lubocki Piotr MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:19 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:22 Balinowski Oskar MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:22 Łakomski Hubert ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 30:00 4 0 4 0
66 Suszko Joanna 30:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 2
41 Lubocki Piotr 0 0 0 2
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 0
12 Szeferski Szymon 0 0 0 0
36 Klarkowski Filip 0 0 0 0
10 Janowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
57 Olkiewicz Igor 0 0 0 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 52:57 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 1 0 1 0
10 Stankiewicz Blanka 2 0 2 2
27 Stankiewicz Emilia 1 1 2 0
97 Miłaczewski Paweł 2 0 2 0
99 Mitukiewicz Barbara 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 0 1 1 0
24 Jesionkowski Aleks. 1 1 2 0
51 Kowalewski Juliusz 1 1 2 0
88 Linard Julian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
50 Simiński Tomasz 0 0 0 0
67 Ola Alan 1 0 1 0
52 Stanisławski Kacper 1 2 3 2
92 Łakomski Hubert 1 0 1 2