Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    11:9 (5:2, 2:2, 4:5)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Maciej Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:17 EQ

Cybulski Kacper Maszaro Szymon

2:0 08:03 EQ

Cybulski Kacper

2:1 12:30 +1

Mazurek Igor

3:1 14:54 EQ

Dobrzyński Bartosz

4:1 16:03 EQ

Cybulski Kacper Maszaro Szymon

4:2 16:50 EQ

Mochalov Matvii Kostecki Krzysztof, Kruszyński Mikołaj

5:2 18:48 EQ

Dobrzyński Bartosz Bołtryk Juliusz, Maszaro Szymon

5:3 20:10 EQ

Mincer Jacek

5:4 22:38 EQ

Żyła Marcel

6:4 30:44 EQ

Cybulski Kacper Artych Maksymilan

7:4 36:21 -1

Cybulski Kacper Maszaro Szymon, Bołtryk Juliusz

8:4 40:34 EQ

Dobrzyński Bartosz Artych Maksymilan

9:4 42:46 EQ

Cybulski Kacper

9:5 43:20 EQ

Sołdyk Maksymilian Bróż Kacper, Mazurek Igor

9:6 46:42 EQ

Kruszyński Mikołaj

9:7 49:11 EQ

Kruszyński Mikołaj Kostecki Krzysztof

10:7 49:23 EQ

Maszaro Szymon Cybulski Kacper

10:8 52:22 EQ

Mincer Jacek Szot Filip

10:9 56:47 EQ

Mazurek Igor

11:9 57:07 EQ

Cybulski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:59 Adamczyk Justyna UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
25:24 Mincer Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zahaczenie
35:35 Bołtryk Gracjan UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
37:54 Artych Maksymilan UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:34 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
59:33 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jóźwiak Aleks 20:00 56 47 9 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
7 Bołtryk Juliusz 0 2 2 2
0 Komar Krzysztof 0 0 0 0
18 Dobrzyński Bartosz 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Adamczyk Justyna 0 0 0 2
16 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
3 Kujawa Filip 0 0 0 0
0 Dochniak Aleks 0 0 0 0
4 Wierzchoń Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Cybulski Kacper 7 1 8 0
0 Malec Kornel 0 0 0 0
0 Żwirek Oskar 0 0 0 0
13 Maszaro Szymon 1 4 5 0
17 Pawlyta Maksymilan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bołtryk Gracjan 0 0 0 2
5 Sambor Patryk 0 0 0 0
14 Rutkowska Iga 0 0 0 0
12 Artych Maksymilan 0 2 2 2
0 Pastewski Michał 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Trowski Dawid 30:00 21 16 5 76
24 Maślak Piotr 29:33 18 12 6 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 0
11 Sołdyk Maksymilian 1 0 1 0
10 Kruszyński Mikołaj 2 1 3 0
18 Mochalov Matvii 1 0 1 0
16 Kostecki Krzysztof 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kasprzak Borys 0 0 0 0
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
15 Szot Filip 0 1 1 0
8 Mincer Jacek 2 0 2 2
21 Komorowski Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 1 0 1 0
17 Bróż Kacper 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0
19 Mazurek Igor 2 1 3 0