Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Błażowski Robert

  • Wynik:

    7:5 (0:0, 3:3, 4:2)

  • Data:

    28.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:45

  • Godzina zakończenia:

    15:20

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Arkadiusz Witczak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 20:25 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek

1:1 27:25 EQ

Miłaczewski Paweł Łakomski Hubert

2:1 27:54 EQ

Jesionkowski Aleks. Celmer Marcelina

2:2 30:30 EQ

Mincer Jacek

2:3 36:13 EQ

Żyła Marcel Szot Filip

3:3 37:40 EQ

Kowalewski Juliusz Mitukiewicz Barbara, Linard Julian

3:4 43:06 EQ

Kruszyński Mikołaj

4:4 45:20 EQ

Mitukiewicz Barbara

5:4 47:10 EQ

Jesionkowski Aleks. Linard Julian

5:5 49:43 EQ

Bróż Kacper

6:5 54:40 EQ

Łakomski Hubert

7:5 58:56 EQ

Jesionkowski Aleks.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:15 Żyła Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Podcięcie
15:17 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:00 Kostecki Krzysztof GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:40 Żyła Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:38 Kruszyński Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
44:26 Mincer Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Podcięcie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 47 42 5 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Celmer Marcelina 0 1 1 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 2
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 1 1 2 0
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Więckowski Alan 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 3 0 3 0
51 Kowalewski Juliusz 1 0 1 0
92 Łakomski Hubert 1 1 2 0
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Linard Julian 0 2 2 0
5 Miłaczewski Paweł 1 0 1 0
644 Ola Alan 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Willich Tomasz 30:00 11 6 5 54
1 Trowski Dawid 30:00 23 21 2 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 1 0 1 0
18 Mochalov Matvii 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Mazurek Igor 0 0 0 0
21 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
15 Szot Filip 0 1 1 0
8 Mincer Jacek 1 1 2 2
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kostecki Krzysztof 1 0 1 2
5 Furmański Filip 0 0 0 0