Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Robert Błażowski

  • Goście:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Marek Rączka

  • Wynik:

    5:7 (2:1, 2:3, 1:3)

  • Data:

    2016-10-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Lodowisko:

    Olivia

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:46 EQ

Sochacki Michał Wachowski Sebastian

1:1 07:50 EQ

Zapała Krzysztof Iossafov Artem

2:1 10:31 +1

Różycki Kacper Kantor Krzysztof, Lehmann Oskar

2:2 23:15 EQ

Zapała Krzysztof Iossafov Artem, Jokila Jarmo

2:3 25:38 +1

Iossafov Artem Haverinen Joni, Jokila Jarmo

3:3 32:34 EQ

Wrycza Wojciech Ziółkowski Tomasz, Lehmann Oskar

3:4 37:22 EQ

Bryniczka Kasper Hattunen Jarkko

4:4 39:23 EQ

Pesta Filip Nowak Arkadiusz, Nasca Phillip

4:5 45:09 EQ

Hattunen Jarkko Gruszka Dariusz, Bryniczka Kasper

4:6 51:27 EQ

Bryniczka Kasper Hattunen Jarkko, Gruszka Dariusz

4:7 54:13 EQ

Gruszka Dariusz Bryniczka Kasper, Hattunen Jarkko

5:7 54:43 EQ

Szczerbakow Dmytro Gościński Mateusz, Różycki Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:40 Olchawski Dawid TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:53 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
24:29 - MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
26:17 Różański Jarosław TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:30 Hattunen Jarkko TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
41:49 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
46:08 Jokila Jarmo TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Rzucenie na bandę
57:27 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:27 Iossafov Artem TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:49 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:49 Zapała Krzysztof TatrySki Podhale Nowy Targ 4 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 25:38 15 12 3 80
22 Szczerba Nikifor 32:27 19 15 4 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 1 1 2
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
81 Sochacki Michał 1 0 1 0
80 Różycki Kacper 1 1 2 0
11 Gościński Mateusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 2 2 2
97 Nowak Arkadiusz 0 1 1 0
27 Skutchan Adam 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
8 Wachowski Sebastian 0 1 1 0
88 Nasca Phillip 0 1 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 0
16 Szczerbakow Dmytro 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 1 0 1 0
12 Ziółkowski Tomasz 0 1 1 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Kapica Błażej 45:47 25 21 4 84
35 Jucers Marins 14:13 3 3 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
33 Haverinen Joni 0 1 1 0
93 Jokila Jarmo 0 2 2 2
19 Zapała Krzysztof 2 0 2 4
71 Iossafov Artem 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Różański Jarosław 0 0 0 2
4 Syrei Aliaksandr 0 0 0 0
87 Hattunen Jarkko 1 3 4 2
13 Bryniczka Kasper 2 2 4 0
79 Gruszka Dariusz 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Łabuz Sebastian 0 0 0 0
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
16 Kapica Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stypuła Konrad 0 0 0 0
69 Michalski Przemysław 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
91 Olchawski Dawid 0 0 0 2
64 Svitac Alex 0 0 0 0
1.8