Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    0:5 (0:0, 0:3, 0:2)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:45

  • Godzina zakończenia:

    21:30

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 25:16 EQ

Dyrka Wojciech Śmiech Szymon, Adamski Hubert

0:2 29:53 +1

Włodarczyk Aleksan. Okrzesik Mieszko, Wikierak Aleksander

0:3 33:02 -1

Dyrka Wojciech

- 46:05 PS

Dyrka Wojciech

0:4 51:16 EQ

Piasecka Milena

0:5 58:53 EN

Dyrka Wojciech Piasecki Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:11 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
13:28 Dyrka Wojciech MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
28:42 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:27 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
38:30 Włodarczyk Aleksan. MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
45:01 Owczarek Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:05 Powajbo Jan HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) PS Opóźnianie gry
54:28 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
15 Piask Nikodem 58:32 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 0 0 0 2
18 Hennig Dominik 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 0 0 0 0
43 Połom Dariusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
14 Bruliński Aleksander 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
10 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0
8 Jurzyk Damian 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Okrzesik Mieszko 0 1 1 0
38 Piasecka Milena 1 0 1 0
30 Wikierak Aleksander 0 1 1 2
32 Dyrka Wojciech 3 0 3 2
34 Piasecki Antoni 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Adamski Hubert 0 1 1 0
44 Kapuśniak Franciszek 0 0 0 2
22 Pieroń Łukasz 0 0 0 0
7 Włodarczyk Aleksan. 1 0 1 2
25 Owczarek Franciszek 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Sobolak Aleksander 0 0 0 0
36 Śmiech Szymon 0 1 1 0
29 Jelonkiewicz Szymon 0 0 0 0