Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    3:4 (2:1, 1:3, 0:0)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Yuri Ziankou

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:54 EQ

Celmer Marcelina

1:1 14:40 EQ

Dyrka Wojciech

2:1 16:33 EQ

Jesionkowski Aleks. Kowalewski Juliusz

2:2 26:45 +1

Dyrka Wojciech Włodarczyk Szymon, Piasecka Milena

2:3 31:12 +1

Dyrka Wojciech Okrzesik Mieszko

3:3 32:23 EQ

Więckowski Alan Jesionkowski Aleks.

3:4 32:57 EQ

Piasecki Antoni Dyrka Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:44 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Podcięcie
10:30 Sobolak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:38 Dyrka Wojciech MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
25:00 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Podcięcie
29:12 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zahaczenie
33:20 Piasecka Milena MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Podcięcie
49:18 Piasecka Milena MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
53:33 Gniewosz Małgorzata MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Podcięcie
54:57 Dyrka Wojciech MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Podcięcie
55:17 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 58 55 3 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 1 0 1 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 6
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 1 0 1 0
24 Jesionkowski Aleks. 1 1 2 0
51 Kowalewski Juliusz 0 1 1 0
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 0 0 0
5 Miłaczewski Paweł 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 60:00 25 24 1 96
25 Owczarek Franciszek 00:00 10 8 2 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Okrzesik Mieszko 0 1 1 0
38 Piasecka Milena 0 1 1 4
31 Adamski Hubert 0 0 0 0
32 Dyrka Wojciech 3 1 4 4
34 Piasecki Antoni 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Wikierak Aleksander 0 0 0 2
36 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 2
29 Jelonkiewicz Szymon 0 0 0 0
7 Włodarczyk Aleksan. 0 0 0 0
33 Gniewosz Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pieroń Łukasz 0 0 0 0
37 Sobolak Aleksander 0 0 0 2