Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    4:8 (0:3, 2:3, 2:2)

  • Data:

    02.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:50

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:30 EQ

Żuchlewski Krzysztof Hennig Dominik

0:2 10:13 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk, Śmigielski Hubert

0:3 19:28 EQ

Jurzyk Damian Powajbo Jan, Muszyński Patryk

0:4 24:18 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk, Połom Dariusz

0:5 24:33 EQ

Powajbo Jan Połom Dariusz

0:6 30:50 EQ

Powajbo Jan Bruliński Aleksander

1:6 31:19 EQ

Maszaro Szymon Komar Krzysztof

2:6 36:17 +1

Dobrzyński Bartosz Maszaro Szymon

3:6 46:29 +1

Kujawa Filip Cybulski Kacper, Maszaro Szymon

3:7 51:35 EQ

Połom Dariusz Muszyński Patryk, Kuźmicz Jerzy

3:8 54:41 +1

Muszyński Patryk

4:8 59:02 EQ

Dobrzyński Bartosz Adamczyk Justyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:01 Muczeński Mariusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:32 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:50 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Przeszkadzanie
36:11 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
36:34 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
38:08 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:51 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:20 - UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:39 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:53 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Przeszkadzanie
55:21 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 50 42 8 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 2
0 Bołtryk Juliusz 0 0 0 0
2 Komar Krzysztof 0 1 1 0
18 Dobrzyński Bartosz 2 0 2 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Adamczyk Justyna 0 1 1 0
4 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
14 Kujawa Filip 1 0 1 0
3 Dochniak Aleks 0 0 0 0
12 Wierzchoń Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Cybulski Kacper 0 1 1 0
0 Malec Kornel 0 0 0 0
0 Żwirek Oskar 0 0 0 0
7 Maszaro Szymon 1 2 3 0
0 Pawlyta Maksymilan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Bołtryk Gracjan 0 0 0 0
0 Sambor Patryk 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 31 27 4 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 1 4 5 8
18 Hennig Dominik 0 1 1 0
11 Powajbo Jan 4 1 5 0
43 Połom Dariusz 1 2 3 2
14 Bruliński Aleksander 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 1 1 0
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 1 1 0
0 Medlarski Adam 0 0 0 0
29 Żuchlewski Krzysztof 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jurzyk Damian 1 0 1 0
7 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0
6 Swendrak Wojciech 0 0 0 0