Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    1:32 (0:5, 1:14, 0:13)

  • Data:

    17.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:33 EQ

Pozauć Paweł

0:2 03:32 EQ

Komorowski Marcel

0:3 08:24 EQ

Mochalov Matvii Bróż Kacper

0:4 13:51 EQ

Mincer Jacek

0:5 14:19 EQ

Mincer Jacek Kostecki Krzysztof

0:6 22:50 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek

0:7 23:26 EQ

Żyła Marcel Komorowski Marcel

0:8 23:52 EQ

Żyła Marcel Komorowski Marcel

0:9 24:30 EQ

Kruszyński Mikołaj

0:10 27:39 EQ

Mincer Jacek

0:11 28:39 EQ

Kamiński Kacper Bróż Kacper

0:12 31:01 EQ

Komorowski Marcel Szot Filip

0:13 32:42 EQ

Bróż Kacper

1:13 33:46 EQ

Rydzińska Martyna

1:14 34:20 EQ

Mincer Jacek

1:15 35:04 EQ

Żyła Marcel Kamiński Kacper

1:16 36:39 +1

Kruszyński Mikołaj Mochalov Matvii, Kostecki Krzysztof

1:17 36:53 EQ

Szot Filip Komorowski Marcel

1:18 37:35 EQ

Szot Filip Komorowski Marcel

1:19 37:58 EQ

Żyła Marcel

1:20 41:42 EQ

Komorowski Marcel Mincer Jacek, Szot Filip

1:21 43:04 EQ

Pozauć Paweł

1:22 46:44 EQ

Komorowski Marcel Mincer Jacek

1:23 47:03 EQ

Pozauć Paweł

1:24 48:10 EQ

Bróż Kacper

1:25 49:42 EQ

Mochalov Matvii

1:26 53:28 EQ

Kasprzak Borys

1:27 54:22 EQ

Pozauć Paweł

1:28 55:16 EQ

Mochalov Matvii Kostecki Krzysztof

1:29 55:35 EQ

Kruszyński Mikołaj

1:30 56:13 EQ

Pańko-D. Tycjan Brzozowski II Kacper

1:31 58:00 EQ

Szot Filip Komorowski Marcel

1:32 58:32 EQ

Mincer Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
35:49 Laskowska Izabela MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 33:28 12 0 12 0
66 Suszko Joanna 26:32 20 0 20 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 0
41 Lubocki Piotr 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 2
19 Rydzińska Martyna 1 0 1 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 0
12 Szeferski Szymon 0 0 0 0
36 Klarkowski Filip 0 0 0 0
10 Janowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Willich Tomasz 29:54 1 0 1 0
24 Maślak Piotr 30:06 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 4 0 4 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0
18 Mochalov Matvii 3 1 4 0
10 Kruszyński Mikołaj 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kasprzak Borys 1 0 1 0
9 Kamiński Kacper 1 1 2 0
21 Komorowski Marcel 4 5 9 0
25 Żyła Marcel 4 0 4 0
17 Bróż Kacper 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pańko-D. Tycjan 1 0 1 0
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 1 3 4 0
8 Mincer Jacek 5 3 8 0
15 Szot Filip 3 2 5 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
6 Brzozowski II Kacper 0 1 1 0