Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    19:9 (4:1, 10:4, 5:4)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:55

  • Godzina zakończenia:

    15:50

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Wiktor Wenz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:12 EQ

Dochniak Aleks

1:1 07:01 EQ

Mincer Jacek Szot Filip

2:1 13:00 +1

Mazurek Igor

3:1 17:00 EQ

Żyła Marcel Mochalov Matvii

4:1 19:40 EQ

Mincer Jacek Kamiński Kacper

5:1 23:24 +1

Szot Filip Mincer Jacek

6:1 25:01 EQ

Szot Filip Sołdyk Maksymilian

7:1 26:57 EQ

Bróż Kacper

8:1 29:33 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek, Szot Filip

9:1 29:57 EQ

Mincer Jacek

10:1 30:28 EQ

Mochalov Matvii Kruszyński Mikołaj

10:2 33:38 EQ

Maszaro Szymon Dochniak Aleks

10:3 34:27 EQ

Kujawa Filip

11:3 35:28 EQ

Żyła Marcel Mazurek Igor

11:4 35:36 EQ

Dochniak Aleks Komar Krzysztof

12:4 36:06 EQ

Kostecki Krzysztof Mincer Jacek

13:4 37:58 EQ

Mazurek Igor Pańko-D. Tycjan

13:5 38:53 EQ

Dochniak Aleks Komar Krzysztof, Dobrzyński Bartosz

14:5 39:50 EQ

Szot Filip

15:5 41:10 EQ

Kruszyński Mikołaj Bróż Kacper

16:5 43:34 EQ

Bróż Kacper Kruszyński Mikołaj

17:5 47:54 EQ

Kostecki Krzysztof

17:6 50:26 +1

Dobrzyński Bartosz Komar Krzysztof

18:6 52:26 EQ

Mochalov Matvii Bróż Kacper, Kruszyński Mikołaj

18:7 53:55 EQ

Maszaro Szymon Kujawa Filip

19:7 55:08 EQ

Kostecki Krzysztof Szot Filip, Mincer Jacek

19:8 57:49 EQ

Dochniak Aleks Dobrzyński Bartosz

19:9 58:33 EQ

Dobrzyński Bartosz Dochniak Aleks

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:23 Dochniak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
20:09 Wierzchoń Oskar UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:48 Dochniak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:10 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:55 Pozauć Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:41 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:58 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 29:33 1 0 1 0
2 Trowski Dawid 30:27 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 2
11 Sołdyk Maksymilian 0 1 1 0
17 Bróż Kacper 2 2 4 0
10 Kruszyński Mikołaj 1 3 4 0
18 Mochalov Matvii 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0
7 Mazurek Igor 2 1 3 0
25 Żyła Marcel 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kamiński Kacper 0 1 1 0
15 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
12 Szot Filip 3 3 6 0
8 Mincer Jacek 3 4 7 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kostecki Krzysztof 4 0 4 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Jóźwiak Aleks 60:00 19 0 19 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
14 Bołtryk Juliusz 0 0 0 4
17 Komar Krzysztof 0 3 3 0
16 Dobrzyński Bartosz 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
12 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
5 Kujawa Filip 1 1 2 0
2 Dochniak Aleks 4 2 6 4
15 Wierzchoń Oskar 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Maszaro Szymon 2 0 2 0