Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Wynik:

    30:0 (10:0, 10:0, 10:0)

  • Data:

    15.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Marek Syniawa, Marcin Gawin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:11 EQ

Kowalewski Juliusz Łukomski Ryszard, Łakomski Hubert

2:0 04:31 EQ

Miłaczewski Paweł

3:0 04:41 EQ

Łakomski Hubert Miłaczewski Paweł

4:0 05:14 EQ

Ola Alan Miłaczewski Paweł

5:0 08:21 EQ

Kowalewski Juliusz Linard Julian, Łukomski Ryszard

6:0 10:35 EQ

Miłaczewski Paweł Łakomski Hubert

7:0 13:38 EQ

Linard Julian Kowalewski Juliusz

8:0 14:36 EQ

Łakomski Hubert

9:0 16:16 EQ

Stankiewicz Emilia Stankiewicz Blanka

10:0 19:49 EQ

Linard Julian Kowalewski Juliusz

11:0 22:55 EQ

Stankiewicz Blanka Balcerska Julia, Mitukiewicz Barbara

12:0 23:52 EQ

Linard Julian

13:0 24:04 EQ

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Emilia

14:0 24:18 EQ

Miłaczewski Paweł

15:0 26:15 EQ

Łakomski Hubert

16:0 28:30 EQ

Ola Alan Łakomski Hubert

17:0 29:44 EQ

Mitukiewicz Barbara

18:0 31:31 EQ

Kowalewski Juliusz Linard Julian, Łakomski Hubert

19:0 36:43 EQ

Linard Julian Jesionkowski Aleks.

20:0 37:30 EQ

Łakomski Hubert

21:0 41:30 EQ

Linard Julian Jesionkowski Aleks.

22:0 41:50 EQ

Łakomski Hubert

23:0 42:00 EQ

Miłaczewski Paweł Ola Alan

24:0 43:23 EQ

Stankiewicz Emilia Mitukiewicz Barbara

25:0 44:30 EQ

Stankiewicz Blanka Stankiewicz Emilia

26:0 45:10 EQ

Jesionkowski Aleks. Linard Julian, Kowalewski Juliusz

27:0 49:10 EQ

Miłaczewski Paweł

28:0 51:40 EQ

Stankiewicz Blanka

29:0 52:10 EQ

Stankiewicz Emilia Mitukiewicz Barbara, Stankiewicz Blanka

30:0 57:40 EQ

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Emilia, Celmer Marcelina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
35:53 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zahaczenie
54:20 Krawiec Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 31 31 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 0 1 1 0
10 Stankiewicz Blanka 3 2 5 2
27 Stankiewicz Emilia 3 3 6 0
50 Balcerska Julia 0 1 1 0
99 Mitukiewicz Barbara 3 3 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 2 2 0
15 Więckowski Alan 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 1 2 3 0
51 Kowalewski Juliusz 3 3 6 0
92 Łakomski Hubert 5 4 9 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Linard Julian 5 3 8 0
5 Miłaczewski Paweł 5 2 7 0
67 Ola Alan 2 1 3 0
37 Simiński Tomasz 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Suszko Joanna 60:00 123 93 30 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
99 Olkiewicz Igor 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
10 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 2
36 Zieliński Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
26 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0
33 Lubocki Piotr 0 0 0 0