Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    7:11 (4:6, 0:3, 3:2)

  • Data:

    13.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    14:55

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek, Vitalii Slabenko

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:21 EQ

Muszyński Patryk

0:2 04:11 EQ

Muszyński Patryk

1:2 06:44 EQ

Gnat Filip Grabarek Szymon, Wiśniewski Dominik

1:3 06:52 EQ

Muszyński Patryk

1:4 10:42 EQ

Powajbo Jan Śmigielski Hubert

2:4 12:21 EQ

Gnat Filip

2:5 14:36 EQ

Muszyński Patryk

3:5 15:26 EQ

Wiśniewski Dominik Grabarek Szymon, Gnat Filip

3:6 15:50 EQ

Powajbo Jan

4:6 19:14 EQ

Grabarek Szymon

4:7 25:17 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

4:8 25:51 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

4:9 33:20 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

4:10 44:43 EQ

Muszyński Patryk

5:10 44:58 EQ

Gnat Filip Grabarek Szymon

6:10 54:57 +1

Gnat Filip Grabarek Szymon, Wiśniewski Dominik

6:11 56:10 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

7:11 57:06 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:41 Medlarski Adam HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
54:03 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Podcięcie
59:31 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 0
95 Chojnacki Jan 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 2 4 6 0
12 Wiśniewski Dominik 1 2 3 2
7 Gnat Filip 4 2 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 0 0 0 0
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
54 Miłkowski Bartosz 0 0 0 0
78 Zawadzki Eryk 0 0 0 0
69 Tomkowiak Szymon 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 5 4 9 2
27 Śmigielski Hubert 0 1 1 0
11 Powajbo Jan 6 0 6 0
43 Połom Dariusz 0 0 0 0
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bruliński Aleksander 0 0 0 0
18 Hennig Dominik 0 0 0 0
29 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Medlarski Adam 0 0 0 2
10 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0