Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Wynik:

    11:3 (4:1, 3:1, 4:1)

  • Data:

    07.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:40

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:47 EQ

Kruszyński Mikołaj Sołdyk Maksymilian

1:1 01:57 EQ

Mamet Tytus Hnibieda Maksym

2:1 12:21 EQ

Kruszyński Mikołaj

3:1 12:40 EQ

Kruszyński Mikołaj Kostecki Krzysztof

4:1 14:16 EQ

Sołdyk Maksymilian

5:1 20:46 EQ

Bróż Kacper Kruszyński Mikołaj, Kostecki Krzysztof

5:2 26:37 EQ

Wiśniewski Dominik Leimann Mikołaj

6:2 28:52 EQ

Bróż Kacper Pozauć Paweł, Kruszyński Mikołaj

7:2 32:46 EQ

Szot Filip

8:2 40:40 EQ

Kostecki Krzysztof Kruszyński Mikołaj

8:3 46:51 EQ

Mamet Tytus

9:3 47:33 +1

Mochalov Matvii Szot Filip, Żyła Marcel

10:3 47:50 EQ

Szot Filip

11:3 53:23 EQ

Kostecki Krzysztof Kruszyński Mikołaj, Żyła Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:50 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:10 Wiśniewski Dominik PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:01 Żyła Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zahaczenie
47:23 Leimann Mikołaj PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:30 - PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 32:46 2 0 2 0
15 Trowski Dawid 27:14 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 1 1 0
11 Sołdyk Maksymilian 1 1 2 0
17 Bróż Kacper 2 0 2 0
10 Kruszyński Mikołaj 3 4 7 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0
18 Mochalov Matvii 1 0 1 0
25 Żyła Marcel 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
4 Seroka Dominik 0 0 0 0
19 Mazurek Igor 0 0 0 0
20 Mincer Jacek 0 0 0 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szot Filip 2 1 3 0
16 Kostecki Krzysztof 2 2 4 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 60:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Chebanehko Damir 0 0 0 0
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
49 Leśniewski Wojciech 0 0 0 0
8 Grabarek Szymon 0 0 0 0
7 Gnat Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 0 0 0 0
52 Wroniecka Oliwia 0 0 0 0
37 Hnibieda Maksym 0 1 1 0
12 Wiśniewski Dominik 1 0 1 2
60 Mamet Tytus 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Pospieszny Ignacy 0 0 0 0
95 Chojnacki Jan 0 0 0 0
46 Leimann Mikołaj 0 1 1 2
57 Przecherka Jan 0 0 0 0