Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    0:18 (0:4, 0:7, 0:7)

  • Data:

    08.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:45

  • Godzina zakończenia:

    12:00

  • Sędzia główny:

    Artur Szóstakowski, Patryk Rutkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:10 EQ

Muszyński Patryk Śmigielski Hubert

0:2 11:02 -1

Muszyński Patryk Powajbo Jan

0:3 15:44 +1

Hennig Dominik Kuźmicz Jerzy, Jakub Jackowicz - K.

0:4 17:00 EQ

Powajbo Jan

0:5 20:40 EQ

Połom Dariusz Śmigielski Hubert, Muszyński Patryk

0:6 22:50 +1

Śmigielski Hubert Powajbo Jan

0:7 24:01 EQ

Powajbo Jan Śmigielski Hubert, Żuchlewski Krzysztof

0:8 25:30 EQ

Hennig Dominik

0:9 27:00 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

0:10 28:45 EQ

Hennig Dominik

0:11 32:45 EQ

Kuźmicz Jerzy

0:12 41:30 EQ

Powajbo Jan Śmigielski Hubert

0:13 43:56 EQ

Żuchlewski Krzysztof Powajbo Jan

0:14 47:47 EQ

Żuchlewski Krzysztof Powajbo Jan, Muszyński Patryk

0:15 50:30 EQ

Pietrzak Kacper Hennig Dominik

0:16 52:20 EQ

Żuchlewski Krzysztof Powajbo Jan

0:17 55:30 EQ

Hennig Dominik

0:18 59:30 EQ

Powajbo Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:36 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:46 Suszko Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Zahaczenie
22:38 Balinowski Oskar MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:08 Karczewski Jacek MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Marcinkowski Jakub 31:39 8 0 8 0
66 Suszko Joanna 28:21 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Balinowski Oskar 0 0 0 2
25 Suszko Michał 0 0 0 2
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0
88 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
8 Krawiec Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
99 Olkiewicz Igor 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rakowski Borys 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Zieliński Jakub 0 0 0 0
33 Lubocki Piotr 0 0 0 0
36 Klarkowski Filip 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 2 3 5 0
9 Hennig Dominik 4 1 5 0
11 Powajbo Jan 5 5 10 0
5 Połom Dariusz 1 0 1 2
18 Pietrzak Kacper 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
8 Śmigielski Hubert 1 4 5 0
19 Żuchlewski Krzysztof 3 1 4 0
14 Jurzyk Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Jakub Jackowicz - K. 0 1 1 0
10 Kuźmicz Jerzy 1 1 2 0