Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    6:7 (3:3, 0:2, 3:2)

  • Data:

    27.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    13:05

  • Sędzia główny:

    Daniel Darosz, Dutkiewicz Tomasz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:36 EQ

Baida Illia Baida Danylo

0:2 09:44 -1

Baida Illia

1:2 10:42 +1

Czopor Maciej Słomiana Jakub

2:2 12:52 +1

Karnas Marcel Tymcio Karol

2:3 15:02 EQ

Baida Illia Baida Danylo

3:3 19:55 EQ

Karnas Marcel Miszczyszyn Jakub

3:4 20:23 EQ

Baida Danylo Baida Illia

3:5 31:16 EQ

Baida Danylo Baida Illia

4:5 50:15 +1

Stabryła Krzysztof Sawicki Adam

4:6 51:27 EQ

Baida Danylo Wróbel Damian

4:7 52:21 EQ

Płonka Adrian

5:7 59:18 PS

Prokopiak Kacper

6:7 59:37 EQ

Sawicki Adam Karnas Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:07 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak łokciem
11:45 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
24:26 Sawicki Adam UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie
42:12 Stabryła Krzysztof UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
44:06 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
45:44 Tymcio Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie
50:04 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
59:18 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) PS Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 40:00 5 0 5 0
1 Slawik Jakub 19:37 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
22 Tymcio Karol 0 1 1 2
90 Sawicki Adam 1 1 2 2
81 Karnas Marcel 2 1 3 0
19 Stabryła Krzysztof 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
53 Sobota Leon 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 1 0 1 0
65 Prokopiak Kacper 1 0 1 0
9 Słomiana Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 1 1 0
21 Stabryła Szymon 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 4
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 0 1 2
17 Baida Danylo 3 2 5 0
15 Baida Illia 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 2
29 Wróbel Damian 0 1 1 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0