Informacje
  • Gospodarze:

    UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM)

  • Trener UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM):

    Tomasz Cieślicki

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM):

    Mateusz Kowalski

  • Wynik:

    4:10 (2:4, 0:3, 2:3)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Nikifor Szczerba, Katarzyna Zygmunt

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:33 -1

Sroka Antoni

0:2 02:54 -1

Burczyk Łukasz

1:2 03:37 +1

Ferek Łukasz Potok Krzysztof, Obrzut Adam

1:3 09:44 +1

Robel Piotr

2:3 11:36 EQ

Dubel Adrian

2:4 13:11 EQ

Suchecki Alan Suchecki Kacper, Burczyk Łukasz

2:5 26:40 +1

Suchecki Kacper Burczyk Łukasz, Suchecki Alan

2:6 28:00 EQ

Sroka Antoni Robel Piotr

2:7 33:21 -1

Suchecki Alan Serwatko Jakub

2:8 41:21 EQ

Suchecki Kacper Suchecki Alan

3:8 44:48 EQ

Dubel Adrian Potok Jakub

4:8 47:01 EQ

Makuch Paweł

4:9 52:46 +1

Burczyk Łukasz Suchecki Kacper

4:10 57:56 EQ

Serwatko Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:23 Serwatko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
01:41 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Uderzenie kijem
04:46 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Zahaczenie
04:46 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
05:57 - UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
08:34 - UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:34 Parfenov Andrei UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Zahaczenie
16:53 Serwatko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:43 Sroka Antoni UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
22:40 Radwański Alan UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:50 Potok Jakub UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:52 Makuch Paweł UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:46 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 5 Spóźniony atak ciałem
32:46 Robel Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
38:38 Kipiel Mateusz UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Zahaczenie
52:39 Parfenov Andrei UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kruczek Wiktor 60:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Klimek Tomasz 0 0 0 0
7 Baut Bartosz 0 0 0 0
88 Potok Krzysztof 0 1 1 0
99 Obrzut Adam 0 1 1 0
66 Ferek Łukasz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Hurej Oliwier 0 0 0 0
90 Potok Jakub 0 1 1 2
8 Dubel Adrian 2 0 2 0
65 Makuch Paweł 1 0 1 2
87 Lubański Adrian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jacher Szymon 0 0 0 0
20 Mordarski Oskar 0 0 0 0
89 Zieja Franciszek 0 0 0 0
15 Kipiel Mateusz 0 0 0 2
71 Parfenov Andrei 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Mosoń Patryk 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Paweł 40:00 2 0 2 0
33 Koczera Kacper 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Serwatko Jakub 1 1 2 4
88 Kosturska Iga 0 0 0 0
34 Suchecki Kacper 2 2 4 0
44 Suchecki Alan 2 2 4 0
19 Burczyk Łukasz 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Strzyżowski Antoni 0 0 0 0
9 Robel Stanisław 0 0 0 0
67 Sroka Antoni 2 0 2 2
69 Robel Piotr 1 1 2 31
76 Kurek Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kopczyński Paweł 0 0 0 0
5 Radwański Alan 0 0 0 2
53 Kłodowski Kacper 0 0 0 0
35 Bator Oskar 0 0 0 0
32 Sawicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Florko Marcel 0 0 0 0
66 Paszkiewicz Maksym 0 0 0 0