Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    0:10 (0:3, 0:4, 0:3)

  • Data:

    08.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:50

  • Sędzia główny:

    Michał Kłosiński, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:42 EQ

Okrzesik Mieszko

0:2 10:29 EQ

Dyrka Wojciech Okrzesik Mieszko

0:3 11:01 EQ

Dyrka Wojciech

0:4 23:38 +1

Włodarczyk Aleksan.

0:5 33:05 EQ

Włodarczyk Aleksan. Adamski Hubert

0:6 33:18 EQ

Dyrka Wojciech

0:7 34:31 EQ

Włodarczyk Aleksan.

0:8 48:30 -2

Dyrka Wojciech

0:9 54:42 EQ

Piasecka Milena

0:10 57:41 EQ

Dyrka Wojciech Wikierak Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:22 Włodarczyk Aleksan. MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:22 Włodarczyk Aleksan. MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
17:38 Kamiński Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:25 Mochalov Matvii GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
26:40 Piasecki Antoni MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Uderzenie kijem
27:41 Mochalov Matvii GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
36:20 Owczarek Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atakowanie z tyłu
36:20 Owczarek Franciszek MUKS WTH Wrocław (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:59 Piasecki Antoni MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
47:26 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Uderzenie kijem
50:10 Furmański Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
51:33 Dyrka Wojciech MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Trzymanie
57:51 Mochalov Matvii GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
58:26 Wikierak Aleksander MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Wysoki kij

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 30:13 4 0 4 0
15 Trowski Dawid 29:47 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 0 0 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 0 0 0 0
18 Mochalov Matvii 0 0 0 6
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kamiński Kacper 0 0 0 2
4 Seroka Dominik 0 0 0 0
19 Mazurek Igor 0 0 0 0
20 Mincer Jacek 0 0 0 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szot Filip 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 2

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Piasecka Milena 1 0 1 0
28 Okrzesik Mieszko 1 1 2 0
32 Dyrka Wojciech 5 0 5 2
34 Piasecki Antoni 0 0 0 4
31 Adamski Hubert 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pieroń Łukasz 0 0 0 0
29 Jelonkiewicz Szymon 0 0 0 0
25 Owczarek Franciszek 0 0 0 12
7 Włodarczyk Aleksan. 3 0 3 4
30 Wikierak Aleksander 0 1 1 4