Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    5:11 (1:3, 2:1, 2:7)

  • Data:

    21.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:35

  • Godzina zakończenia:

    14:25

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Wiktor Wenz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:04 EQ

Mochalov Matvii Pozauć Paweł

1:1 02:01 EQ

Powajbo Jan Połom Dariusz

1:2 07:34 EQ

Powajbo Jan

1:3 19:39 -1

Powajbo Jan

2:3 25:47 EQ

Szot Filip

3:3 28:33 +1

Mincer Jacek Szot Filip

3:4 32:53 EQ

Muszyński Patryk

3:5 42:26 EQ

Powajbo Jan

3:6 47:00 -2

Muszyński Patryk

4:6 49:33 EQ

Szot Filip Pozauć Paweł

4:7 51:32 EQ

Powajbo Jan

4:8 53:52 EQ

Żuchlewski Krzysztof Powajbo Jan

4:9 54:03 EQ

Hennig Dominik

5:9 55:21 EQ

Maślak Piotr Bróż Kacper

5:10 55:34 EQ

Połom Dariusz

5:11 56:13 EQ

Muszyński Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:47 Mazurek Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:24 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Przeszkadzanie
28:18 Medlarski Adam HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:38 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
38:23 Hennig Dominik HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:47 Pietrzak Kacper HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:40 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 31:41 3 0 3 0
2 Trowski Dawid 28:19 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 0 2 2 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 1 1 0
18 Mochalov Matvii 1 0 1 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
24 Maślak Piotr 1 0 1 0
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mazurek Igor 0 0 0 2
15 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
21 Szot Filip 2 1 3 0
8 Mincer Jacek 1 0 1 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
5 Furmański Filip 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 3 0 3 0
7 Hennig Dominik 1 0 1 2
11 Powajbo Jan 5 1 6 0
5 Połom Dariusz 1 1 2 2
18 Pietrzak Kacper 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
6 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
15 Żuchlewski Krzysztof 1 0 1 2
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0
19 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Medlarski Adam 0 0 0 2