Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazarii Prokopchuk

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Sławomir Szachniewicz

  • Wynik:

    31:0 (14:0, 7:0, 10:0)

  • Data:

    10.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:15

  • Godzina zakończenia:

    12:00

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek, Iwo Schramm

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:12 EQ

Leśniewski Wojciech Gnat Filip

2:0 02:25 EQ

Mamet Tytus Hnibieda Maksym

3:0 03:26 EQ

Rosińska Liliana

4:0 03:44 EQ

Leimann Mikołaj

5:0 06:12 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

6:0 06:37 EQ

Grabarek Szymon Leśniewski Wojciech

7:0 09:51 EQ

Grabarek Szymon

8:0 10:04 EQ

Leimann Mikołaj

9:0 12:02 EQ

Młynarski Gracjan

10:0 12:16 EQ

Chojnacki Jan

11:0 15:55 EQ

Grabarek Szymon

12:0 17:08 EQ

Gnat Filip Leśniewski Wojciech, Grabarek Szymon

13:0 18:24 +1

Hnibieda Maksym

14:0 19:31 EQ

Leimann Mikołaj

15:0 21:12 EQ

Grabarek Szymon

16:0 22:16 EQ

Leśniewski Wojciech Chebanehko Damir

17:0 25:53 EQ

Chojnacki Jan Gnat Filip

18:0 34:00 EQ

Grabarek Szymon

19:0 34:32 EQ

Hnibieda Maksym Grabarek Szymon

20:0 36:45 EQ

Chojnacki Jan

21:0 39:41 EQ

Grabarek Szymon

22:0 40:35 EQ

Leśniewski Wojciech

23:0 42:25 EQ

Hnibieda Maksym

24:0 45:15 +1

Leimann Mikołaj

25:0 46:44 EQ

Hnibieda Maksym

26:0 48:58 +1

Młynarski Gracjan Grabarek Szymon

27:0 50:15 EQ

Mamet Tytus

28:0 51:15 EQ

Chojnacki Jan

29:0 53:15 EQ

Młynarski Gracjan

30:0 57:03 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

31:0 59:00 EQ

Leśniewski Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:43 Balinowski Oskar MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
44:00 Suszko Michał MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:30 Krawiec Tymoteusz MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 60:00 0 0 0 0
69 Pietrzyk Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Młynarski Gracjan 3 0 3 0
88 Chebanehko Damir 0 1 1 0
49 Leśniewski Wojciech 4 2 6 0
8 Grabarek Szymon 8 3 11 0
7 Gnat Filip 1 4 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 1 0 1 0
52 Wroniecka Oliwia 0 0 0 0
37 Hnibieda Maksym 4 1 5 0
60 Mamet Tytus 2 0 2 0
50 Mamet Lucyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Miłkowski Bartosz 0 0 0 0
95 Chojnacki Jan 4 0 4 0
46 Leimann Mikołaj 4 0 4 0
56 Przecherka Jan 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Suszko Joanna 60:00 31 0 31 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
99 Olkiewicz Igor 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Rakowski Borys 0 0 0 0
14 Balinowski Oskar 0 0 0 2
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0
8 Krawiec Tymoteusz 0 0 0 2
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Bojarski Mikołaj 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 2
35 Karczewska Marzena 0 0 0 0
90 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
13 Karczewski Jacek 0 0 0 0