Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Nazar Prokopchuk

  • Wynik:

    4:7 (0:1, 2:1, 2:5)

  • Data:

    03.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Arkadiusz Witczak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:53 EQ

Grabarek Szymon Hnibieda Maksym

1:1 21:45 EQ

Mitukiewicz Barbara

2:1 23:40 EQ

Więckowski Alan

2:2 35:11 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

3:2 40:01 EQ

Kowalewski Juliusz

3:3 43:36 EQ

Mamet Lucyna

3:4 44:02 EQ

Grabarek Szymon Gnat Filip

4:4 46:20 EQ

Stankiewicz Blanka

4:5 46:40 EQ

Grabarek Szymon

4:6 52:20 EQ

Grabarek Szymon

4:7 57:55 EQ

Grabarek Szymon Leśniewski Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:40 Kowalewski Juliusz ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:40 Stankiewicz Blanka ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:00 Simiński Tomasz ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 48 41 7 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Mitukiewicz Barbara 1 0 1 0
10 Stankiewicz Blanka 1 0 1 2
26 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 0 0 0 0
41 Kowalewski Juliusz 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Linard Julian 0 0 0 0
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0
92 Simiński Tomasz 0 0 0 2
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
16 Więckowski Alan 1 0 1 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płachtij Małgorzata 25:00 12 10 2 83
69 Chojnacki Jan 35:00 17 15 2 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Młynarski Gracjan 0 0 0 0
87 Chebanehko Damir 0 0 0 0
37 Hnibieda Maksym 0 1 1 0
8 Grabarek Szymon 6 0 6 0
7 Gnat Filip 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rosińska Liliana 0 0 0 0
52 Wroniecka Oliwia 0 0 0 0
60 Mamet Lucyna 1 0 1 0
50 Mamet Tytus 0 0 0 0
49 Leśniewski Wojciech 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Miłkowski Bartosz 0 0 0 0