Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    1:10 (0:3, 1:3, 0:4)

  • Data:

    17.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Damian Rozwadowski, Yuri Ziankou

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:54 EQ

Muszyński Patryk

0:2 01:42 EQ

Muszyński Patryk Szwajkowski Mateusz

0:3 14:01 EQ

Połom Dariusz Pietrzak Kacper, Powajbo Jan

0:4 25:08 EQ

Pietrzak Kacper Połom Dariusz

1:4 25:30 EQ

Jesionkowski Aleks. Linard Julian

1:5 29:14 EQ

Muszyński Patryk

1:6 33:22 EQ

Muszyński Patryk Kuźmicz Jerzy

1:7 48:48 EQ

Muszyński Patryk

1:8 52:36 +1

Powajbo Jan

1:9 54:54 EQ

Muszyński Patryk

1:10 56:13 -1

Powajbo Jan Muszyński Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:49 Linard Julian ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem
40:24 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Podcięcie
50:57 Więckowski Alan ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Podcięcie
56:30 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spóźniony atak ciałem
58:53 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Podcięcie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Celmer Marcelina 0 0 0 0
3 Więckowski Alan 0 0 0 2
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
52 Stanisławski Kacper 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 1 0 1 0
88 Linard Julian 0 1 1 2

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 6 1 7 2
14 Hennig Dominik 0 0 0 0
19 Powajbo Jan 2 1 3 0
11 Połom Dariusz 1 1 2 2
15 Pietrzak Kacper 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
5 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
16 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 2
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0
6 Szwajkowski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0
7 Medlarski Adam 0 0 0 0
18 Kuźmicz Jerzy 0 1 1 0