Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    5:10 (1:2, 1:2, 3:6)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:50

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Piotr Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:05 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:1 14:10 EQ

Dawid Borys Polnar Mieszko

1:2 15:54 +1

Dawid Borys Salewski Maksymilian

1:3 33:56 -1

Dawid Borys

2:3 35:19 +1

Juchniewicz II Jacek Gulczyński Jan

2:4 35:31 EQ

Romanowski Jan Zaborowski Paweł, Salewski Maksymilian

2:5 41:17 EQ

Polnar Mieszko Dawid Borys

3:5 41:46 EQ

Juchniewicz II Jacek

4:5 42:39 EQ

Juchniewicz II Jacek Wocial Jakub

4:6 43:02 EQ

Polnar Mieszko Sochacki Maciej

4:7 54:24 +1

Kowalski II Konrad Polnar Mieszko

4:8 56:16 EQ

Dawid Borys Nowaczyk Adrian, Sochacki Maciej

5:8 57:48 EQ

Wocial Jakub Gulczyński Jan

5:9 59:02 EQ

Dawid Borys Polnar Mieszko

5:10 59:57 EQ

Zaborowski Paweł Romanowski Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:07 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Podcięcie
12:08 Walas Wojciech UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zahaczenie
15:05 Pucek Bartłomiej UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Wysoki kij
27:01 Romanowski Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:32 Walas Wojciech UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Podcięcie
33:20 Polnar Mieszko GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Podcięcie
53:16 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Podcięcie

Składy

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 30:00 17 12 5 70
2 Czerniewski Wojciech 30:00 16 11 5 68

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pucek Bartłomiej 0 0 0 2
3 Libner Jakub 0 0 0 0
17 Antys Dominik 0 0 0 0
44 Juchniewicz II Jacek 4 0 4 0
67 Wocial Jakub 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Misztal Damian 0 0 0 4
18 Gulczyński Jan 0 2 2 0
16 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
9 Walas Wojciech 0 0 0 4
15 Walas Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Pakulski Miłosz 0 0 0 0
11 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Fruczek Radosław 40:00 26 24 2 92
25 Karol Dawid 20:00 10 7 3 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 2 2 0
8 Dawid Borys 5 1 6 0
16 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
6 Polnar Mieszko 2 3 5 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Ratajczak Piotr 0 0 0 0
11 Salewski Maksymilian 0 2 2 0
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
12 Zaborowski Paweł 1 1 2 0
13 Romanowski Jan 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0
3 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
7 Krajewski Adam 0 0 0 0
5 Kowalski II Konrad 1 0 1 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nowaczyk Adrian 0 1 1 0