Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻS)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻS):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    4:13 (1:2, 0:4, 3:7)

  • Data:

    17.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    13:11

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Michał Gerne

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:07 EQ

Nitka Sara

1:1 11:43 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:2 19:05 EQ

Misztal Damian

1:3 26:56 EQ

Pucek Bartłomiej

1:4 27:04 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:5 30:17 -1

Juchniewicz II Jacek

1:6 39:50 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:7 40:15 EQ

Wocial Jakub Juchniewicz II Jacek

1:8 42:26 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:9 44:22 EQ

Juchniewicz II Jacek

2:9 45:15 EQ

Zieliński Igor Nitka Sara

3:9 46:16 EQ

Kłos Dominik Szyszka Igor

3:10 46:31 EQ

Juchniewicz II Jacek

3:11 49:45 EQ

Libner Jakub

3:12 56:32 EQ

Juchniewicz II Jacek

4:12 57:12 EQ

Szyszka Igor

4:13 58:21 +1

Juchniewicz II Jacek Gulczyński Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:50 Janicki Oliwier BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:06 Wocial Jakub UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
22:06 Wocial Jakub UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
30:06 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Uderzenie kijem
32:04 Janicki Oliwier BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:53 Łaszkiewicz Francisz. UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:06 Klamra Jakub BKS Bydgoszcz (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:51 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Brodziński Piotr 40:00 6 0 6 0
25 Lewandowski Kosma 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Janicki Oliwier 0 0 0 4
11 Kłos Dominik 1 0 1 0
9 Lewandowski Marcel 0 0 0 0
24 Fryc Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 0
17 Chilewski Stanisław 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 2
12 Zieliński Igor 1 0 1 0
23 Nitka Sara 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
16 Szyszka Igor 1 1 2 0
28 Smalcerz Robert 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 42:56 1 0 1 0
2 Ciesielski Krzysztof 17:04 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Wocial Jakub 1 0 1 12
15 Walas Piotr 0 0 0 0
17 Antys Dominik 0 0 0 0
44 Juchniewicz II Jacek 9 1 10 0
26 Wojciechowski Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Misztal Damian 1 0 1 4
18 Gulczyński Jan 0 1 1 0
16 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
9 Walas Wojciech 0 0 0 0
34 Jaskulski Rafał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pucek Bartłomiej 1 0 1 0
3 Libner Jakub 1 0 1 0
28 Pakulski Miłosz 0 0 0 0
30 Sarnowski Marcel 0 0 0 0
11 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 2